FTC: Budapesten tárgyalnak a Leverkusen neveltjével – sajtóhír

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2023.05.15. 19:24
null
Makreckis a harmadosztályú Dortmund II-ben is futballozott korábban (Fotó: Getty Images)
Egybehangzó bolgár sajtóértesülések szerint a Ferencvárosban folytathatja pályafutását a Pirin Blagoevgrad 23 éves, marokkói-lett középpályása, a lejáró szerződésű Cebrail Makreckis.

 

Több bolgár portál, így a fakti.bg és a hírt először közlő Kota Sport is arról ír, hogy a Németországban született, lett-marokkói származású, korábbi lett U-válogatott Cebrail Makreckis a héten Budapesten tárgyal a Ferencvárossal. A beszámolók szerint a bolgár élvonal alsóházi rájátszásában a bennmaradásért küzdő Pirin Blagoevgradban ebben az idényben 24 tétmeccsen egy gólt szerző középpályás iránt a CSZKA és a Levszki Szófia is érdeklődik, de a lejáró szerződésű labdarúgó a Fradi ajánlatát részesítené előnyben, ezért utazott Magyarországra.

Az aacheni születésű, a Transfermarkt által 250 ezer euróra becsült Makreckis a Bayer Leverkusen utánpótlásában nevelkedett, 2019-ig végigjárta a klub korosztályos együtteseit, majd több alacsonyabb osztályú német csapatnál is megfordult, játszott a Bonner SC-ben, a Borussia Dortmund II-ben és a Viktoria Berlinben is, mielőtt tavaly nyáron Bulgáriába szerződött.

A Ferencváros sajtóhíreket nem kommentál, de a Nemzeti Sport is úgy értesült, hogy a magyar bajnok tárgyalásokat folytat a középpályás szerződtetéséről.

 

Legfrissebb hírek

Döntött az MLSZ, megvan, mikor lesz a Magyar Kupa döntője

Labdarúgó NB I
13 órája

Férfi vízilabda ob I: A védekezés döntött a párharcokban

Vízilabda
18 órája

Ferencváros: két országban is téma a válogatott középpályás távozása

Labdarúgó NB I
19 órája

Robbie Keane a Ferencváros második félidei teljesítményéről: „pocsékul játszottunk”

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 20:43

Az FTC legyőzte az MTK-t és őrzi hárompontos előnyét a tabella élén

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 15:14

„Ez volt a legfájdalmasabb meccs az életem során” – Dragana Cvijics az FTC BL-búcsúja után

Kézilabda
2025.04.27. 12:23

Molnár Rajmund: Szeretünk a Fradi ellen játszani

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 10:30

Bödéék több mint 10 év után győznék le újra a tavasszal még szintén veretlen ETO-t

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 13:47
Ezek is érdekelhetik