PAKS–KECSKEMÉT
• Tizennyolc bajnoki mérkőzésen át tartó nyeretlen szériáját zárta le a múlt héten – a DVTK otthonában aratott 4–0-s sikerével – az MVM-Paks, ám egy másik negatív sorozata még tart: hazai pályán 2013. szeptember 13., azaz a Kaposvár elleni 2–0-s győzelem óta nyeretlen. A rossz széria kilenc hazai bajnokit számlál.
• Pályaválasztóként a paksiak mérlege a legrosszabb az NB I-ben – a Mezőkövesddel és az Újpesttel együtt –, otthon csupán 14 pontot szereztek: háromszor győztek (a PMFC, a PAFC és a Kaposvár ellen), ötször ikszeltek, ötször kikaptak. Odahaza csak dunántúli csapatot sikerült legyőzniük, Kecskemét a Duna–Tisza közén található…
• Három forduló óta veretlen a Paks, az előző meccsét 4–0-ra megnyerte, előtte 0–0-t játszott, összesen 241 perce nem kapott gólt.
• A paksi csapat az NB I döntetlen specialistája: a tolnaiak ebben a szezonban tízszer ikszeltek. Mostani ellenfelük, a Kecskemét eggyel kevesebbszer, kilencszer osztozott meg a pontokon – ebből kiindulva nem lennénk meglepődve, ha a Paks–KTE meccsen döntetlen születne.
• Vendégként nem remekel a Kecskemét, idegenben négy meccs óta nyeretlen: a Haladás, a Győr és a Debrecen otthonában kikapott, Pécsen 0–0-t játszott.
• Ebben a szezonban csupán két idegenbeli bajnokiját tudta megnyerni a KTE: az ősszel Kaposváron, tavasszal Mezőkövesden győzött. Látogatóként tizenhárom fellépéséből csupán kétszer úszta meg kapott gól nélkül: Pécsen és Mezőkövesden.
• A Paks pályaválasztásával lejátszott élvonalbeli bajnoki mérkőzéseik eredményei a 2008–2009-es szezontól: 2–2, 2–1, 2–0, 3–2, 0–1. A KTE sokáig nyeretlen volt Pakson (sőt egymás után háromszor kikapott), az előző szezon végén azonban sikerült győznie a tolnai városban.
BP. HONVÉD–VIDEOTON
• A Honvéd formája a legrosszabb az NB I-ben: a kispestiek elvesztették előző öt bajnoki mérkőzésüket, ez most a leghosszabb vereségsorozat a mezőnyben. Olasz vezetőedzőjük, Marco Rossi le is mondott a rossz széria után.
• A 2008–2009-es kiírásban volt legutóbb arra példa, hogy egymás után ilyen sokszor kikapott a Honvéd. Akkor – a tavaszi szezon vége felé – sorozatban hat vereséget szenvedett el a kispesti csapat: Sisa Tibor legénysége az Újpest, a Siófok, a Haladás, az MTK, a DVSC és a KTE ellen is vesztesen hagyta el a pályát. A negatív széria a REAC elleni 1–0-s győzelemmel zárult le.
• Négymeccses hazai veretlen sorozatot követően előző két otthoni bajnokiját elvesztette a Honvéd. Ebben a szezonban pályaválasztóként ötször kapott ki: négyszer vidéki csapattól (Pápa, Mezőkövesd, Debrecen, Diósgyőr), legutóbb pedig az FTC-től.
• Két héttel ezelőtt, április 19-én „felhozó meccset” játszott Újpesten a Videoton, ugyanis a lila-fehéreknek sikerült „felhozniuk” az előtte rossz formában lévő, tíz bajnokin csupán egyetlen győzelmet arató fehérváriakat. Azóta a Videoton remek szériába kezdett, megnyerte az Újpest és a PAFC elleni bajnokiját, valamint a DVSC elleni két Ligakupa-mérkőzését is, így bejutott a sorozat fináléjába (ott a DVTK lesz az ellenfele, a Ligakupa döntőjét május 13-án, Diósgyőrben rendezik).
• Előző hat bajnokiján mindig szerzett gólt a Videoton (legutóbb március 16-án, az ETO ellen nullázott), ám mindannyiszor kapott is, sőt utóbbi 12 NB I-es meccsén mindig bevették az ellenfelek a Vidi kapuját. A fehérváriak legutóbb tavaly novemberben, a Mezőkövesd ellen (1–0) nem kaptak gólt bajnoki meccsen.
• Előző négy idegenbeli bajnokijából hármat megnyert a Videoton, az utóbbi hetekben többször győzött vendégként, mint szezonbeli első kilenc idegenbeli fellépésén (abban az időszakban kétszer nyert). Látogatóként a Fradi elleni 2–0-s sikere óta mindig kapott gólt, a sorozat immár tizenkét idegenbeli mérkőzést számlál.
• Az ősszel és az előző kiírásban is győzött a Honvéd a Videoton otthonában, legutóbbi kispesti meccsüket viszont a fehérváriak nyerték meg, méghozzá nagy különbséggel: 4–0-ra. A Honvéd odahaza 2011 augusztusában verte meg legutóbb a Videotont, Danilo büntetőből szerzett góljával 1–0-ra győzött.
KAPOSVÁR–PÉCSI MFC
Edzőbuktató ellenfélnek is nevezhetnénk a PMFC-t, hiszen a baranyaiak ebben a szezonban nem először vernek meg egy csapatot úgy, hogy utána rögtön edzőt vált a legyőzött együttes. A most folyó bajnokságban három olyan edzőváltás volt, amely két bajnoki forduló között (és nem a téli szünetben), egy-egy vereséget követően történt, ebből kétszer a PMFC győzte le a napokkal később edzőt váltó csapatot. Az ősszel, a 16. fordulóban a Ferencvárost verte meg a Puskás Ferenc Stadionban 2–1-re a Pécs, ezután menesztették Ricardo Monizt, a Fradi vezetőedzőjét, míg az előző fordulóban a Honvéd kapott ki a PMFC-től, s a kispestiek vezetőedzője, Marco Rossi mondott le. A harmadik esetben a Győr volt az „edzőbuktató ellenfél”, az ETO a 11. fordulóban Újpesten győzött 2–1-re, ezután a lila-fehérek egyik szakvezetője, Marc Leliévre lemondott, és a vezetőedzőnek, Kozma Istvánnak is mennie kellett. |
• Döntetlenekkel kezdte a 2014-es esztendőt a Kaposvár, hiszen az első öt tavaszi bajnokija közül négy iksz lett (plusz egyszer veszített), azóta viszont nincs középút: felváltva hol nyer, hol kikap a Rákóczi. Ha a széria folytatódna, akkor ezúttal győzelem következne.
• Sokáig a Kaposvár állt a hazai mérkőzések eredményei alapján összeállított tabella utolsó helyén, ám a somogyiak az utóbbi hetekben javítottak mérlegükön, hiszen pályaválasztóként öt meccs óta veretlenek, sőt előző két otthoni mérkőzésüket megnyerték: előbb a Mezőkövesdet, majd a Haladást győzték le.
• Odahaza 328 perce nem kapott gólt a Rákóczi: a Puskás AFC elleni meccsen Lencse László talált be a kaposvári kapuba a 32. percben, azóta otthon érintetlen a zöld-fehérek hálója: a paksi, a kövesdi és a szombathelyi játékosok sem tudtak gólt szerezni a somogyi megyeszékhelyen.
• Az NB I csapatai közül odahaza a Kaposvár – valamint mostani ellenfele, a PMFC – játszotta a legtöbb döntetlent, hatot.
• Ha a Kaposvár netán veszít, és a 14. (még bennmaradást érő) helyen álló Paks győz, akkor kilenc pont különbség lesz a két csapat között, de még matematikailag akkor is lenne esélye elkerülni a kiesést a Rákóczinak.
• A Honvéd múlt heti legyőzésével ötmeccses nyeretlenségi sorozata ért véget a Pécsnek, s közben már veretlen szériáról is beszélhetünk, hiszen előző három bajnokiján nem kapott ki a pécsi csapat: az Újpest (0–0) és a PAFC (1–1) ellen ikszelt, a kispestieket pedig 1–0-ra megverte.
• Látogatóként három mérkőzés óta képtelen nyerni a PMFC: Debrecenben és Pápán kikapott, a PAFC vendégeként döntetlent játszott. Utóbbi hat idegenbeli fellépésén mindig kapott gólt, más kérdés, hogy háromszor (a Haladás, az FTC és a Győr vendégeként) győzni tudott. Idegenben legutóbb Mezőkövesden maradt érintetlen a kapuja, ott 1–0-ra nyert.
• A dél-dunántúli rangadón mindkét csapat számára presztízskérdés a győzelem. Tavaly ikszeltek egymással (1–1), a 2011–2012-es szezonban a Rákóczi győzött 1–0-ra, a PMFC bajnokin legutóbb 2006 novemberében győzött Kaposváron (2–1-re).
ÚJPEST–MTK BUDAPEST
• A forduló legpatinásabb párharca ez: az Újpest és az MTK élvonalbeli bajnokin 207. alkalommal találkozik egymással. A mérleg nyelve a lila-fehérek javára billen, igaz, nem jelentősen: a korábbi 206 mérkőzésen 80 Újpest-győzelem, 49 döntetlen és 77 MTK-siker született.
• A legelső „randevújukra” nem az élvonalban, hanem a II. osztályban került sor: 1902. április 20-án a kék-fehérek 5:0-ra nyertek. Az I. osztályban 1905. április 2-án találkoztak először, és ekkor is az MTK győzött (2:1-re).
• A Szusza Ferenc Stadionban bajnoki mérkőzésen több mint hat éve veretlen az Újpest az MTK ellen. 2008 októberében 4–1-re, egy évvel később 3–2-re, majd 2011. március 20-án 2–1-re győztek a lila-fehérek, aztán az előző kiírásban, 2013. áprilisában 1–1-et játszottak a felek. A kék-fehérek legutóbb 2008 márciusában nyertek Újpesten NB I-es meccset (3–1).
• Nagyon rossz passzban van az Újpest: öt forduló óta nyeretlen, ez idő alatt négyszer kikapott, egyszer ikszelt, tehát mindössze egy pontot gyűjtött és csupán két gólt szerzett. Előző két hazai bajnokiját egyaránt 2–1-re elveszítette. Egyébként ebben a szezonban volt már ötmeccsesnél hosszabb nyeretlen szériája is, méghozzá gyakorlatilag ugyanazokkal az ellenfelekkel szemben, mint most. Augusztus 31. és október 20. között egymás után hat bajnokin volt képtelen győzni (edzőváltás volt ennek a vesszőfutásnak a következménye…), a sorozat akkor pontosan az MTK ellen, az idegenbeli 1–0-s sikerrel zárult le – azon a találkozón ült először az Újpest kispadján Nebojsa Vignjevics.
• Egy másik szomorú újpesti statisztika: hazai pályán a lila-fehérek kapták a legtöbb gólt, 22-t, csupán egy otthoni bajnokijukat úszták meg kapott találat nélkül. Így már nem meglepő, hogy tizenhárom hazai bajnokijuk közül mindössze hármat tudtak megnyerni (Mezőkövesd 6–1, Pápa 4–2, DVTK 2–0). Ráadásul csak 14 pontot szereztek – kevesebbet, mint vendégként (15) –, így a Mezőkövesddel és a Pakssal együtt a legrosszabb a hazai mutatójuk.
• Az MTK jó formába lendült, előző négy bajnokijából hármat megnyert: győzött Pakson, majd otthon a DVSC és a Pápa ellen. Csak a KTE elleni 3–0-s vereség csúfított bele az utóbbi hetek szereplésébe.
• Vendégként nem túl acélos az MTK, látogatóként csupán kétszer győzött: Pápán és Pakson. Előző hat idegenbeli bajnokija közül öt volt olyan, amelyen nem szerzett gólt (négy vereség, egy iksz), játékosai csak Pakson voltak eredményesek, ám ott háromszor is (3–1-es győzelem).
MEZŐKÖVESD-ZSÓRY–FERENCVÁROS
Az NB I-es menetrend érdekessége, hogy szinte mindegyik csapatnak akad egy nehezebb szériája (egymást követő négy fordulóban játszik a Videoton, Győr, DVSC-hármassal – az Újpest például pont ennek a sorozatnak a közepén tart, most a „ráadást”, az MTK-t fogadja…), majd következik egy olyan időszak, amikor papíron könnyebb ellenfelek jönnek egymás után. Az ősszel a DVTK tudta meglovagolni azt, hogy miután letudott két igen erős ellenfelet (1–1 Győrben, 4–0-s vereség Debrecenben), jöttek a kvázi könnyebb meccsek, és a Pápa (i), az Újpest (o), a PAFC (i), a Honvéd (o), a Kaposvár (i), a Mezőkövesd (o) és a Paks (i) legyőzésével egymás után hét mérkőzést nyert meg, ez egyben klubrekord is. A DVTK tavasszal nem tudta megismételni ezt a sorozatot, a felsorolt hét csapat elleni meccseken (fordított pályaválasztással) négy győzelmet aratott és háromszor kikapott, a Ferencváros viszont most hasonló szériát építhet, merthogy majdnem pontosan ugyanazokkal a – könnyebb ellenfélnek számító – csapatokkal játszik, mint anno a DVTK. A Pápa, az Újpest, a PAFC, a Honvéd és a Kaposvár elleni siker már megvolt, így sorozatban öt győzelemnél tart az FTC, és jön még a Mezőkövesd elleni meccs, ám utána nem rögtön a Pakssal játszik (ahogy a Diósgyőr annak idején a nagy sorozat kiépítésekor), hanem éppen a DVTK-val – azaz a jövő héten a diósgyőriek akadályozhatnák meg abban a Fradit, hogy a zöld-fehérek ne tudják megismételni a DVTK őszi hetes győzelmi szériáját. Persze ehhez még lesz egy-két szava nemcsak a Ferencvárosnak, hanem most szombaton a Mezőkövesdnek is… |
• Óriási gödörben van a Mezőkövesd, utóbbi tíz bajnoki mérkőzéséből csak egyet nyert meg (a Honvéd ellen 1–0-ra győzött), négy forduló óta nyeretlen, és az előző hétvégén visszaesett a tabellán a kiesést jelentő 15. helyre.
• Véber György legénysége a bajnokságban 241 perce gólképtelen. Legutóbb a Paks ellen George Menougong szerzett gólt (a 29. percben), azóta senki nem képes betalálni. Az előző két fordulóban a DVTK és a Haladás is 1–0-ra győzte le a Kövesdet.
• Pályaválasztóként a Mezőkövesd kapott ki a legtöbbször az NB I-ben, hétszer. A Pápa, a Kaposvár, a Haladás, a Pécs, a Kecskemét, az Újpest és a Diósgyőr is győzni tudott Kövesden.
• Míg a Mezőkövesd gyengélkedik otthon, addig a Ferencváros kifejezetten erős vendégségben. A zöld-fehérek vezetik az idegenbeli eredmények alapján összeállított tabellát, 24 pontot gyűjtöttek: hétszer győztek (ez a legjobb mutató a mezőnyben), háromszor ikszeltek és háromszor kikaptak. Nem mellékesen: vendégként a Fradi szerezte a legtöbb gólt, 24-et.
• Szerdán a Fradi a Ligakupa-elődöntőjének visszavágóján 1–1-et játszott Diósgyőrben, így nem jutott be a fináléba. Ha a tétmeccseket vesszük számításba, akkor nincs hosszabb pozitív szériája a Fradinak, ha csak a bajnokikat nézzük, akkor hétmeccses veretlenségi és ötmérkőzéses győzelmi sorozatról beszélhetünk (lásd keretes írásunkat!).
• Ősszel a Mezőkövesd némi meglepetésre pontot rabolt a Fraditól: a Puskás Ferenc Stadionban 1–1-es döntetlent játszott vele. A két csapat korábban is találkozott egymással bajnoki mérkőzésen, csak nem az élvonalban, hanem az NB II-ben. A 2007–2008-as szezonban a másodosztály Keleti csoportjában a Ferencváros otthon és idegenben is 3–0-ra legyőzte a Mezőkövesdet.
PUSKÁS AFC–GYŐRI ETO
• Jól kezdte a tavaszi szezont a Puskás Akadémia FC, hiszen az első öt fordulóban tíz pontot gyűjtött, legyőzte a Paksot, a Mezőkövesdet és idegenben a DVTK-t is. Ez utóbbi siker óta viszont visszaesett a felcsútiak teljesítménye, előző négy meccsükön csupán egy pontot gyűjtöttek össze (a PMFC-vel ikszeltek, háromszor kikaptak), és a nehéz sorsolásuk miatt még nem érezhetik magukat biztonságban a bennmaradást illetően.
• Pályaválasztóként 5–3–5 a PAFC mérlege, ez nem rossz egy olyan újonc csapattól, amely ráadásul hazai mérkőzéseit albérletben játszotta. Egészen a múlt hétig, akkor ugyanis végre Felcsúton, az új Pancho Arénában fogadhatta aktuális ellenfelét, mely történetesen a Videoton volt – amelynek fehérvári stadionjában addig a hazai meccseit rendezte. Az első igazi otthoni mérkőzésüket elvesztették a felcsútiak a harmadik helyen álló Videoton ellen (1–3), s a Pancho Arénában ebben a szezonban már csak dobogósokat fogadnak: még játszanak a jelenlegi második helyezett ETO-val és a listavezető DVSC-vel…
• Ha mindegyik NB I-es csapatnál összeadjuk a legeredményesebb két labdarúgó góljainak számát, akkor a forduló előtt a Puskás AFC Lencse László (14), Tischler Patrik (9) duója 23 találattal a második helyet foglalja el a listán a fehérvári Nikolics Nemanja (16), Zé Luís (8) kettős mögött, ők ketten 24 találatot értek el. Nemrég történt egyébként a helycsere az élen, hiszen a felcsútiak támadói az utóbbi két fordulóban – Tischler révén – csak eggyel gyarapították góltermésüket, míg a fehérvári gólzsákok a legutóbbi két Vidi-bajnokin négyszer voltak eredményesek (háromszor Zé Luís, egyszer Nikolics), ezért sikerült előzniük.
• Hét forduló óta veretlen a Győri ETO, sőt legutóbbi hét bajnokijából hatot megnyert, csak a listavezető DVSC otthonában ikszelt (2–2). Ráadásul most éppen egy olyan sorozat második állomásán van túl, amelyhez hasonlóból – ugyanazokkal az ellenfelekkel játszva – a DVTK ősszel hetes, míg az FTC az utóbbi bő hónapban ötös győzelmi szériát hozott össze…
• Vendégként hat bajnoki találkozó óta veretlen az ETO, legutóbb 2013. november 23-án, Mezőkövesden szenvedett vereséget (3–0-ra kapott ki). Az volt az eddigi utolsó NB I-es meccse, amelyen nem szerzett gólt.
• A Győri ETO szenvedte el (a DVTK-val együtt) a legkevesebb vereséget idegenben, mindössze kettőt: Kecskeméten és Mezőkövesden kapott ki. A Dunántúlon még veretlen ebben a kiírásban, sőt az előzőben is az volt, dunántúli csapat otthonában legutóbb 2012 májusában kapott ki: a Videoton vendégeként 2–1-re.
DIÓSGYŐR–HALADÁS
• A héten egy sikerélményük már volt a diósgyőrieknek: a Ligakupa elődöntőjében összesítésben jobbnak bizonyultak a Ferencvárosnál, így bejutottak a döntőbe. Még állnak a Magyar Kupában is (elődöntősök), és a bajnokságban harcban vannak a dobogós helyezésekért – jó szezont fut tehát a miskolci csapat.
• Hármas győzelmi szériája ért véget a DVTK-nak a Paks elleni hazai 0–4-es vereséggel. Utóbbi hét bajnokiján nem játszott döntetlent a diósgyőri együttes.
• A Mezőkövesd őszi 5–0-s kiütése óta képtelen egymás után két hazai bajnokit megnyerni a Diósgyőr, sőt akadt olyan időszak, amikor otthon sorozatban négy meccsen nem tudott győzni. Utóbbi négy hazai fellépésén viszont felváltva nyert és veszített: a Pápát 2–1-re megverte, majd kikapott a PAFC-tól (2–3), aztán legyőzte a Kaposvárt (1–0), végül jött a Paks elleni 4–0-s zakó.
• Jó formát mutat a Haladás, csak a kaposvári 2–0-s vereséget tudnák feledni a szombathelyiek. Az előző hét bajnokijukból ugyanis csak azt az egyet veszítették el, míg ötöt megnyertek.
• A Haladás kapta a legkevesebb gólt a bajnokság eddigi 26 fordulójában: 27-et. Idegenben is meglehetősen jól zár a szombathelyiek védelme, vendégként 14-szer kapitulált – ehhez hasonló remek mutatója egyedül mostani ellenfelüknek, a DVTK-nak van.
• Az előbbi jó statisztikát kissé árnyalja, hogy előző öt idegenbeli meccsén mindig kapott gólt a Haladás, ennek is betudható, hogy ebből az öt mérkőzéséből hármat elvesztett a szombathelyi csapat.
• A szombathelyiek házi gólkirálya, Radó András a Mezőkövesd ellen begyűjtötte ötödik sárga lapját, így ebben a fordulóban nem gyarapíthatja góljainak számát, hiszen nem léphet pályára Diósgyőrben. Rajta kívül Bosnjak Predrag és Simon Ádám is „besárgult” – ők is kihagyják a DVTK elleni meccset.
• A két csapat egymás elleni előző három bajnokija (egy Diósgyőrben, kettő Szombathelyen) döntetlenre végződött, de a gólok száma folyamatosan nőtt (0–0, 1–1, majd 2–2). A Haladás legutóbb 2010 áprilisában győzött Diósgyőrben (3–1-re).
LOMBARD PÁPA–DEBRECEN
• Amíg az ősszel hét győzelmet aratott a Lombard, addig a tavasz nem a Pápáról szól: 2014-ben mindössze egy bajnokit (PMFC 1–0) nyert meg Tóth Bálint együttese. A pápai csapat három forduló óta nyeretlen, utóbbi két meccsét elvesztette.
• Pályaválasztóként a Lombard szerezte a legkevesebb gólt, 13 bajnokin csupán tizenkettőt, azaz a mérkőzésenkénti egygólos átlag sincs meg… Ebben a mutatóban a Kaposvár és a Mezőkövesd nagyon gyenge még, mind a két együttes 13 gólt szerzett odahaza, vagyis meccsenként átlagosan egyet.
• Legutóbbi otthoni mérkőzését elvesztette a Lombard (az ETO-tól kapott ki 2–1-re), ezzel hatmeccses hazai veretlenségi sorozata szakadt meg.
• A DVSC hazai mérlege imponáló (10–3–0), vendégként viszont négy csapatnak is jobb a mutatója: az FTC, a DVTK, a Győr és a PMFC is a Loki előtt áll a vonatkozó tabellán. Utóbbi hat idegenbeli bajnokijából mindössze egyet nyert meg a debreceni együttes (a Videoton otthonában győzött), két héttel ezelőtt Pakson ikszelt, előtte az MTK-nál nagy vereségbe (5–2) futott bele.
• A Debrecen szerezte a legtöbb gólt a bajnokságban, 57-et, a hajdúsági csapat gólkülönbsége is imponáló: plusz 28. Tavaly a 26. forduló után a Győri ETO volt a legeredményesebb 52 találattal, azt megelőzően egy évvel a listavezető DVSC ilyenkor 53 gólnál tartott, a 2010–2011-es szezonban pedig a Videoton volt a 26. fordulót követően a legeredményesebb, de „csak” 52 góllal. Egészen a négy évvel ezelőtti szezonig kell visszalapozni ahhoz, hogy a mostaninál jobb részteljesítménnyel találkozzunk, akkor a Debrecen 59 gólt termelt az első huszonhat bajnokiján. Meg is nyerte aztán a bajnokságot…
• Az őszi szezonban Debrecenben bravúros döntetlent ért el a Lombard, Kenesei Krisztián és Orosz Márk góljával az utolsó percekben egyenlítette ki kétgólos hátrányát (2–2). A legutóbbi pápai összecsapásukat a hazaiak nyerték meg (1–0), az volt a Lombard eddigi egyetlen sikere a Debrecen ellen.
Időpont | Mérkőzés (Tv) | Játékvezetők |
Május 2., péntek | ||
19.00 | MVM-Paks–KTE-Phoenix Mecano (Duna) | Farkas Ádám |
Május 3., szombat | ||
14.00 | Budapest Honvéd–Videoton FC (M1) | Solymosi Péter |
16.00 | Kaposvári Rákóczi–Pécsi MFC | Iványi Zoltán |
16.00 | Újpest FC–MTK Budapest (Sport1) | Andó-Szabó Sándor |
18.00 | Mezőkövesd–Ferencváros (Sport1) | Szabó Zsolt |
20.00 | Puskás Akadémia FC–Győri ETO FC (Sport1) | Németh Ádám |
Május 4., vasárnap | ||
16.30 | Diósgyőri VTK–Szombathelyi Haladás (M1) | Erdős József |
18.30 | Lombard Pápa–Debreceni VSC-Teva (Sport2) | Kassai Viktor |
TABELLA ♦ GÓLLÖVŐLISTA ♦ MENETREND ♦ EREDMÉNYEK |