Visszautasították a Stylesért érkezett ajánlatot

P. K.P. K.
• P. K.
Vágólapra másolva!
2024.08.04. 11:04
Callum Stlyes a tavaszi szezont a Sunderlandben töltötte, de a nyáron visszatért a Barnsleyhoz (Fotó: Getty Images)
Az angol Sky Sports élő átigazolásfigyelő cikkében arról számolt be, hogy a harmadosztályú Barnsley labdarúgócsapata visszautasította a másodosztályú West Bromwich Stylesért tett ajánlatát.

 

Az Eb-n is szerepelt magyar válogatott középpályás, Callum Styles az előző fél évet kölcsönben a másodosztályú Sunderlandnél töltötte, de a kölcsönszerződése lejártával visszatért a harmadosztályú Barnsleyhoz, melyhez jövő nyárig köti szerződés. Mivel többször beszélt arról, hogy szeretne magasabb osztályban futballozni, nem lenne meglepő, ha a nyáron távozna.

A Sky Sports szombati híre szerint azonban a Barnsley visszautasította a másodosztályú West Bromwich ajánlatát a 23-szoros magyar válogatott játékosért, ugyanakkor arról is beszámolt, hogy más, meg nem nevezett Champinship-klubok, illetve a tengerentúli MLS-ben szereplő csapatok is érdeklődnek Styles iránt.

A Nemzeti Sport úgy tudja, a napokban az NB I-ből is keresték, de az érdeklődés hamar elakadt, egyelőre úgy tűnik, a 24 éves Styles nem Magyarországon képzeli el a folytatást.

 

Legfrissebb hírek

A válogatottból hiányzó Styles újra edzésbe állt

Légiósok
14 órája

A Lokomotiv Moszkva nem vásárolja meg Szevikjant az FTC-től – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.03.23. 10:32

Marco Rossi utólag két paksi játékost is behívott a válogatott keretbe

Magyar válogatott
2025.03.17. 09:47

Újpesten készült, Fehérváron lehet főnyeremény; Keita aranyat érhet a Fradinak

Labdarúgó NB I
2025.03.14. 15:37

Varga Kevin nem fordul a FIFA-hoz, de szabadon igazolható lett

Légiósok
2025.02.28. 14:20

NB II: bejelentett egy újabb érkezőt a Soroksár

Labdarúgó NB II
2025.02.27. 22:14

Így került Brazíliába az U-válogatott csatár – bejelentették a szerződtetését

Légiósok
2025.02.25. 16:04

Az ETO kölcsönadta támadóját a Komáromnak

Labdarúgó NB I
2025.02.20. 12:13
Ezek is érdekelhetik