Magyar-román: a 92. percben egyenlítettek a vendégek

2013.03.22. 22:22
A magyar labdarúgó-válogatott a Puskás-stadionban Románia ellen folytatta világbajnoki selejtezőit – zárt kapuk mögött. A magyar csapat Vanczák Vilmos fejes góljával vezetést szerzett az első félidőben, a fordulás után Adrian Mutu büntetőből egyenlített, de nem sokra rá Dzsudzsák Balázs is gólt szerzett, szintén 11-esből. Már majdnem elkönyveltük a magyar győzelmet, amikor a ráadás második percében a csereként beálló Alexandru Chipciu egalizált, a vége így 2–2 lett.

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT!A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT!

VB 2014, EURÓPAI SELEJTEZŐK
D-CSOPORT

MAGYARORSZÁG–ROMÁNIA 2–2 (1–0)
Budapest, Puskás Ferenc Stadion (zárt kapuk mögött). V: Stark (német)
MAGYARORSZÁG: Király – Vanczák, Korcsmár, Mészáros N., Kádár – Koman, Pintér Á., Hajnal (Kovács I., 80.), Dzsudzsák (Halmosi, 91.) – Szabics (Varga J., 58.) – Szalai. Szövetségi kapitány: Egervári Sándor
A cserepadon: Bogdán, Megyeri (kapusok), Guzmics, Lipták, Elek Á., Pátkai, Böde, Gyurcsó, Rudolf
ROMÁNIA: Tatarusanu – Tamas, Chiriches, Goian, Radu – Bourceanu, Pintilii (Chipciu, 86.) – Torje (Maxim, 66.), Grozav (Rusescu, 71.), B. Stancu – Mutu. Szövetségi kapitány: Victor Piturca
A cserepadon: Pantilimon, Lung (kapusok), Luchin, Rat, Grigore, Popa, Keserü, Tanase, Maxim, Gardos
G: Vanczák (16.), Dzsudzsák (71. – 11-esből), ill. Mutu (68. – 11-esből),Chipciu (92.)