Válogatott: vasárnap délutánig pihenőt kaptak a játékosok

Vágólapra másolva!
2013.03.24. 10:28
A románok elleni 2–2-es döntetlen után csalódott hangulat uralkodott a magyar labdarúgó-válogatottnál, a játékosok szombaton már a soron következő feladatra koncentráltak. A tegnap délelőtti regenerálódó edzést követően vasárnap délutánig kimenőt kaptak a kerettagok.

Mint ismert, a magyar válogatott az utolsó pillanatokban kapott góllal két pontot vesztett a románok elleni vb-selejtezőn péntek este egy olyan mérkőzésen, amely után a vendégek is elismerték, hogy csak szerencsével értek el döntetlent. A meccs után a válogatott tagjai hosszasan nyilatkoztak az újságíróknak, majd visszabuszoztak Telkibe, és a késői vacsora után kisebb csoportokban megpróbálták megtalálni a hajrában történt pontvesztés okait.Mint ismert, a magyar válogatott az utolsó pillanatokban kapott góllal két pontot vesztett a románok elleni vb-selejtezőn péntek este egy olyan mérkőzésen, amely után a vendégek is elismerték, hogy csak szerencsével értek el döntetlent. A meccs után a válogatott tagjai hosszasan nyilatkoztak az újságíróknak, majd visszabuszoztak Telkibe, és a késői vacsora után kisebb csoportokban megpróbálták megtalálni a hajrában történt pontvesztés okait.

Míg pénteken mindenki gondterhelten feküdt le aludni, a szombati reggelinél már mosolygós arcokat is lehetett látni, és szép lassan elkezdtek a jövő feladataival, elsősorban a keddi, isztambuli mérkőzéssel foglalkozni a játékosok.

Az Egervári Sándor vezette szakmai stáb máris beszerezte a törökök pénteki, Andorra ellen 2–0-ra megnyert vb-selejtezőjének a felvételét, és megkezdte leendő riválisunk játékának kielemzését.

Szombat reggel egy regeneráló edzés szerepelt a programban (azok a játékosok, akik nem kaptak szerepet pénteken, normál tréninget tudtak le), majd vasárnap kora délutánig kimenőt kaptak a kerettagok, mindenki hazamehetett a családjához pihenni.

Legfrissebb hírek

A válogatottból hiányzó Styles újra edzésbe állt

Légiósok
2025.03.28. 13:45

Szuhodovszki Soma: Ha olyan teljesítményt nyújtanék, amit Rossi elvár, akkor ott lennék a válogatottban

Magyar válogatott
2025.03.25. 19:26

Georges Leekens óta először kezdtük két vereséggel az évet

Magyar válogatott
2025.03.24. 17:11

Marco Rossi: Minden felelősséget vállalok, az én hibám, hogy visszacsúsztunk a B-ligába, de...

Magyar válogatott
2025.03.23. 20:37

Olvasóink Schäfer helyén Dárdai Bencét, Nagy Zsolt helyén Sallait játszatnák

Magyar válogatott
2025.03.23. 13:57

Mocsi Attila: A több tízezer magyar szurkoló támogatása döntő faktor lehet

Magyar válogatott
2025.03.23. 07:41

Puskás-est az Arénában

Képes Sport
2025.03.22. 08:56

Szoboszlai számai önmagukért beszélnek, Varga a gól-, Tóth Alex a gólpasszlistát vezeti

Magyar válogatott
2025.03.19. 13:50
Ezek is érdekelhetik