Végeredmény
1
Debreceni VSC

90+7'

A Fehérvár csak 0–0-t játszott a DVTK-val, így a Puskás Akadémia végzett a harmadik helyen!

90+6'
VÉGE

Vége a mérkőzésnek, a Puskás Akadémia 4–1-re legyőzte a Debrecent!

90+6'
Sárga lap

Colley sárgult be.

90+5'

Egy blokkolt lövés után Vékony próbálkozott 8 méterről, de Erdélyi kiütötte a labdát! Szép védés.

90'

5 perc a ráadás a meccs végén.

90'
GÓL

GÓL! EZ MÁR ÉRVÉNYES! Komáromi adott be élesen a jobb oldalról, Gellénen egy kicsit irányt változtatott a labda, de középen más nem ért hozzá, a labda pedig a kapu jobb oldalába vágódott, Erdélyi nem tudott rá reagálni! 4–1

87'
Kaput eltaláló lövés

Corbu vette célba a jobb alsót 20 méterről, de a debütáló Erdélyi bemutatta az első védését, és szögletre tolta a labdát!

84'
CSERE

A hazaiaknál pedig Puljic helyett érkezett Vékony.

83'
CSERE

Bódi helyén az újonc Gellén.

82'
CSERE

Vajda is lejött, így Cibla debütál az élvonalban.

82'
CSERE

Kapuscsere: Megyeri helyén lehetőséget kap Erdélyi.

81'
VAR

LESGÓL! Puljic ugratta ki a frissen beállt Colley-t, aki 14 méterről Megyeri mellett a kapu bal oldalába passzolt! De úgy tűnik, lesről tette, mert a VAR döntésére a gól érvénytelen.

79'
CSERE

És Nissilä is lejött, Colley érkezett.

79'
CSERE

Plsek be is fejezte, Favorov váltotta.

78'

Nagy Zsolt bal oldali beadása után Plsek fejelt 7 méterről, de Megyeri kitolta a kapu bal oldalába tartó labdát!

76'
CSERE

Dzsudzsák jött le, Batai állt be a vendégeknél.

73'
Sárga lap

Komáromi sárgult be, miután visszahúzta Hornyákot.

70'
CSERE

Illetve Szolnokit váltotta Corbu.

70'
CSERE

Hazai változtatás: Brandon helyén Levi.

69'
CSERE

Az első csere: Domingues megsérült, Hornyák érkezett a helyére.

64'

Újabb helyzet! Macairas indult be a jobb oldalon, az alapvonal közeléből középre adott, ahol Nagy Zsolt érkezett, de közelről fölé fejelt!

62'

Helyzet! Egy borzasztó debreceni labdaeladás után Puljic lőtt 16 méterről, ezt Megyeri kitolta, a kipattanót Nagy Zsolt rúgta kapura, de Baranyai blokkolt a gólvonal előtt, majd a hazai szárnyvédő ismételhetett, ekkor viszont fölé vágta!

57'

Plsek lőtt jócskán mellé/fölé 20 méterről.

54'

Komáromi jobb oldali szögletét követően Plsek fejelt egy méterről a kapu mellé.

49'
GÓL

GÓL! Nagy Zsolt duplázik! Maceiras jobbról érkező beadására a 18-szoros válogatott játékos berobbant, és 5 méterről a kapu jobb oldalába fejelt! 3–1

47'
Sárga lap

Plsek taposott rá Ojediran lábára, sárga lap.

46'

Egyik csapat sem cserélt a szünetben.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés!

45+5'
Szünet

Vége az első félidőnek! Egygólos hazai vezetés a szünetben.

45+4'
GÓL

GÓL! SZÉPÍTETT A DVSC! Szuhodovszki adott be a bal oldalról, Bódi pedig 6 méterről, kapásból, jobbal a kapu jobb oldalába bombázott! 2–1

45'

4 perc a ráadás.

44'

Nagy Zsolt lőtt jócskán fölé 14 méterről.

41'

Komáromi jobb oldali szöglete után fejelt a hosszún Plsek, Megyeri kiütötte a labdát, majd Szolnokiról pattant fölé a labda!

36'
GÓL

GÓL! Komáromi tolta befelé a labdát jobbról, majd 18 méterről kilőtte a bal alsó sarkot! 2–0

34'
Sárga lap

Tuboly rángatta, majd lökte el Nagy Zsoltot, ráadásul még a bokájára is rátaposott, ezért sárgát kapott.

28'

Komáromi végezte el a szabadrúgást 17 méterről, és úgy egy méterrel a kapu fölé lőtt.

27'
VAR

Manrique kiállítását jóváhagyta a VAR.

24'
Piros lap

PIROS LAP! Manrique akasztotta hátulról a gólhelyzetben kilépő Komáromit 17 méterre a debreceni kaputól! A játékvezető kiállította a Loki játékosát.

22'

Nissilä lőtt távolról, a labda úgy egy méterrel kerülte el a bal kapufát.

17'

Sárga lap a vendégkispadon. Azt nem tudni, ki kapta, de az biztos, hogy reklamálásért.

15'
11-es

GÓL! Nagy Zsolt bevágta! A magyar válogatott labdarúgó végezte el a tizenegyest, és a bal felső sarokba lőtt! Megyeri hiába találta el az irányt! 1–0

14'
VAR

Rúsz kijött megnézni az esetet, de a felvétel alapján is úgy ítélte meg, hogy ez büntető! Jön a tizenegyes!

10'

TIZENEGYES! Nagy Zsolt lőtt kapura, és Dzsudzsák kezét találta el, Rúsz Márton játékvezető pedig a tizenegyespontra mutatott! A VAR még vizsgálja az esetet.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés! A vendégek indították útjára a labdát, akik fehérben játszanak, míg a hazaiak kék szerelésben futballoznak.

Köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a Puskás Akadémia–DVSC mérkőzés (közvetítés: m4sport.hu) az NB I utolsó fordulójában!