2
Paksi FC

90+5'
VÉGE

VÉGE! Győzelemmel búcsúzott az Európa-ligától a Paks, amely hiába nyert a vajdahunyadiak ellen nem tudta megfordítani a párharcot. Bognár Györgyék az Ekl-ben a ciprusi AEK Larnaca ellen folytathatják európai szereplésüket. Köszönjük figyelmüket!

90+2'
CSERE

Roger helyén Pop.

90+2'
CSERE

Újabb hazai cserék: Pirvulescu helyén Girbita.

90+2'
Sárga lap

Bus kapott sárga lapot időhúzásért.

90'
Sárga lap

Szabó is besárgult.

90'

Három perc a hosszabbítás.

89'

Osváth ívelte a kapu elé a labdát, Böde Lica mellől, 2 méterről fejelt a léc alá. 0–2!

89'
GÓL

GÓÓÓÓL! BÖDE!

84'
CSERE

Neacsát pedig Velisar váltja.

84'
CSERE

Cserélnek a hazaiak: Bradu helyére Ubbink érkezik.

81'
Sárga lap

Windecker rúgta meg hátulról Rogert, sárga lap.

78'

Egy kifejelt labda Könyves elé került a 16-os előterében, a paksi csatár kapura fordult és 19 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 0–1!

78'
GÓL

EZ MÁR BENT VAN! KÖNYVES!

78'

Ez hogy maradt ki?? Jobb oldali szöglet után Windecker fejesét védte bravúrral Lefter, majd Böde lőtte Neacsába a labdát, harmadjára Papp is lőhetett még, de Lefter ezt is védte.

71'
CSERE

Újabb paksi csere: Vécsei helyére Vas érkezik.

70'

Egy előre ívelt labdát Böde vett le a 16-oson előterében, majd 23 méterről a kapu mellé lőtt.

62'
CSERE

Windecker pedig Mezei helyére érkezik.

62'
CSERE

Kovácsot Silye váltja.

62'
CSERE

Hármat cserél a Paks: Hahn helyére Böde érkezik.

57'

Papp szerezte meg a labdát az alapvonal közelében, majd Hahn továbbított Könyves felé, akinek a lábáról lelopta a labdát egy hazai védő.

54'
Sárga lap

Kovács buktatta Pirvulescut, sárga lap.

52'

Bal oldali szöglet után egy hazai védő majdnem a saját kapujába fejelte a labdát, a rövid saroknál Lefter ütötte ki a labdát.

49'
Sárga lap

Kinyik ütközte le a kapura törő Bust, sárga lap.

47'

Neacsa szöktette Pirvulescut, aki az alapvonal közeléből emelte középre a labdát, Bus 4 védő között tudott fejelni, de a labda a kapu mellé szállt.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés.

45+4'
Fotó: Getty Images

45+4'

45+4'
Szünet

Vége az első félidőnek! Sokkal jobb a paksiak játéka, mint egy hete, de a továbbjutás nem került elérhető közelségbe.

45'

Három perc hosszabbítás következik.

45'

Ötvös lövi ki a sorfal egyik tagját 22 méterről, több volt ebben a lehetőségben.

38'

Szappanos! Kontráztak a hazaiak, a bal oldalon Pirvulescu futotta le Ötvöst, betört a 16-oson belülre, majd kapura lőtt, a paksiak kapusa nagyot védett.

32'

Mezei célozta meg a jobb felső sarkot 24 méterről, a labda elkerülte a kaput.

30'

Nincs gól! Könyves lesen volt...

29'
VAR

De lehet korai az öröm! A VAR is vizsgálja a találatot, Könyves ugyanis a leshatárról ugrott ki.

28'

Hahn ugratta ki remekül Könyvest, aki két védő közt jól tartotta meg a labdát, majd betört a 16-oson belülre, eltolta a kapus mellett is a labdát és 10 méterről, ballal a kapuba gurított.

21'

Bal oldali beadás után Manolache tisztázott Hahn előtt, de a védőről a labda majdnem a saját kapujába került, Lefter nagy bravúrral hárított.

19'

Neacsa húzott váratlant és 23 méterről kapura lőtt, a labda az oldalhálóban kötött ki.

14'

Könyveshez emelték be a labdát a 16-oson belülre, majd Hahn lőtt éles szögből, 10 méterről az oldalhálóba.

10'

Bal oldali szöglet után a kifejelt labdát Iacob tűzte kapura, a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

4'

Jobbról végeztek el szögletet a hazaiak, Lica üresen fejelhetett, de szerencsére a labda a kapu fölé szállt.