0
Fehérvár

90+6'
VÉGE

VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS. Megérdemelt győzelmet aratott az Omonia, amely a látottak alapján több góllal is megnyerhette volna a találkozót.

90+6'

Még egy ciprusi lehetőség a végére. Kakoulli fejesét kellett blokkolnia Szerafimovnak. Letelt közben a hatperces hosszabbítás.

90+4'

Még két perc maradt a találkozóból és az Omonia irányítja a játékot.

90+1'

Letelt a rendes játékidő. Hat perc lesz a hosszabbítás.

89'
CSERE

Erakovics helyett Kousoulos a pályán.

88'

Milicevic ívelte be a labdát, Larsen fejelt, de nem találta el a kaput.

87'

Kettős cseréhez készülődnek a ciprusiak.

85'

Szerafimov ellökte Maricot, aki elesett és lent marad a földön. Közben szabadrúgáshoz készülődik a Fehérvár.

84'
CSERE

És lemegy a gólszerző Stepinski is, helyére Kakoulli érkezik.

83'
CSERE

Diounkou megsérült, nem tudja folytatni a játékot. Egy régi ismerős, Lang Ádám érkezik a helyére.

80'

Diounkou mos nem előkészített, hanem érkezett egy beadásra, de szerencsére rosszul találta el a labdát. Sőt, előtte már kint is volt a labda, jelzi a partjelző.

78'

Simics indult el a saját térfeléről és vezette métereken át a labdát, mígnem nagy nehézségek árán sikerült megállítani.

75'
CSERE

Változtat Pető Tamás is a hajrára: Gradisar helyett Babos Bence a pályán.

72'
CSERE

És jön egy csere a ciprusiaknál. Lemegy Ewandro, és érkezik Charalampous.

69'

Ivószünet miatt áll most a játék.

63'
Sárga lap

Huszti első megmozdulása egy sárga lapot érő szabálytalanság.

62'
CSERE

Csere a Fehérvárnál. Huszti András érkezik Bedi helyére.

59'
GÓL

VEZET AZ OMONIA! Diounkou beadására Stepinksi érkezett, és egy estében a kapuba továbbította a labdát. 1–0

58'

MI MARADT KI A TÚLOLDALON! Megvolt a Fehérvár első komolyabb lehetősége, Christensen rávezette a labdát a védőkre, majd lőtt, a ciprusi kapus azonban bravúrral hárított.

53'

ÓRIÁSI TÓTH BALÁZS VÉDÉS! Ráadásul egymás után kettő is. A második félidő elején is folytatódnak a ciprusi rohamok.

47'

A szünetben kettőt is cserélt a Fehérvár, lement Kovács Mátyás és Spandler Csaba, beállt Ivan Milicevic és Pető Milán.

46'
Második félidő

Elkezdődött a második félidő.

45+3'
Szünet

Véget ért az első félidő. Nagy iramú, mozgalmas találkozó, egyértelmű hazai mezőnyfölénnyel. A Fehérvárnak is volt egy nagy helyzete, de csak Tóth Balázsnak hála, hogy nem kapott gólt a magyar együttes.

45+3'

Semedót megint nem sikerült megállítani, Tóth Balázs újabb bravúrjára volt szükség, hogy ne kapjon gólt a magyar csapat.

45+2'

A félidő végére újra nagy a nyomás a Fehérváron.

45'

Három perc lesz a hosszabbítás az első félidőben.

44'

Megint egy Diounkou beadás, amelyre ismét Stepinksi érkezik teljesen üresen – ám ezúttal nem találja el jól a labdát.

40'

Christensen vette észre, hogy Spandler üresen fut fel a baloldalon, a passza azonban hosszúra sikeredett.

40'

KAPUFA! Diounkou hajszálpontos beadását Stepinski fejelte meg, a hosszú kapufa azonban kisegítette Tóth Balázst.

38'

Csongvai mentett önfeláldozóan. Ismét átvette a játék irányítását az Omonia, egyre inkább erőteljesebb a nyomás.

35'

Omonia-lehetőség, Stepinski előzte meg a védőjét és fejelt, ám nem találta el a kaput.

32'

Coulibaly vagy 30-ról próbálkozott egy átlövéssel, de eltörte a labdát, amit aztán Ewandro sarokkal továbbított a kapu felé, de szerencsére nem volt benne erő.

30'

Maric vette célba 20 méterről a fehérvári kaput, de Tóth most is figyelt és biztosan védett.

29'
Sárga lap

Semedo és Melnik nagy csatában, utóbbi most csak szabálytalanul tudja megállítani a ciprusiak játékosát. Sárga lap a jutalma.

25'

Ivószünet következik.

21'

Most megtartja a labdát a Fehérvár, áttevődik a játék a ciprusi térfélre. A hazai közönség szórványos füttyszóval fejezi ki nemtetszését.

17'

AZ ELSŐ FEHÉRVÁRI HELYZET! Kovács Mátyás került nagy helyzetbe, a rövid felsőt vette célba, de csúnyán célt tévesztett.

14'

Nehéz dolga van a Fehérvárnak, mert az Omonia nagy lendülettel indította a találkozót, és az első tíz percben erőteljes rohamokat vezetett. Eddig főleg Semedo okoz sok gondot a magyar csapatnak.

7'

TÓTH BALÁZS VÉD BRAVÚRRAL! Megint Semedo okozott gondot a fehérvári védelemnek, a beívelése pont jó volt a túloldalon érkező Stepinskinek, aki lábon találta a Fehérvár kapusát.

6'

Újabb ciprusi akció, de Semedo már lesen kapja a labdát az ötösnél, így kifelé jöhet szabadrúgás.

5'

Felhördül a ciprusi közönség, mert Semedo elesett a tizenhatoson belül. Megy tovább a játék, nincs büntető.

2'

Rögtön veszélyeztetnek is a hazaiak: élesen kanyarodott középre a szöglet, Panagiotou emelkedett volna fejelni, de a testéről kipattant a labda az alapvonalon túlra.

Meccs indítása

Elkezdődött a találkozó. Hagyományos piros-kék szerelésében játszik a Fehérvár, zöld-fehérben pedig az Omonia. A helyszínen közel telt ház van, és a hangulat is remek.

A Fehérvár FC a Lang Ádámot is soraiban tudó Omonia otthonában lép pályára a Konferencialigában. Perceken belül kezdődik a találkozó Nicosiában, tartsanak velünk!