2
Omonia

90+6'
VÉGE

VÉGE! Az Omonia Nicosia 3–0-ás összesítéssel jutott tovább a Fehérvár ellen, Pető Tamás együttese számára véget ért az európai kupamenetelés. Köszönjük figyelmüket!

90+5'

Haralampusz 13 méteres lövését bravúrral védte Tóth Balázs, a kapus kezéről felperdülő labdára Kakullisz csapott le a gólvonalnál és a bal alsó sarokba gurított. 0–2!

90+5"
GÓL

ELDŐLT!

90+4'

Simics jobbal, 10 méterről tekert a bal alsó sarok irányába, Tóth ismét nagyot védett.

90+3'

Haralampusz ezúttal 21 méterről tüzelt kapura, Tóth a léc alól tolta ki a labdát.

90+2'
CSERE

Cseréltek a vendégek: Diounkou helyére Maszurasz állt be.

90+1'

Öt perc a hosszabbítás.

90+1'
CSERE

Cseréltek a vendégek: Stepinski helyére Kakullisz érkezett.

90'

Eldönthette volna a párharcot véglegesen az Omonia, Haralampusz 19 méteres lövését Tóth nagy bravúrral tolta ki a bal alsó sarok elől.

87'

Bal oldali szöglet után Huszti fejesét egy védő blokkolta, majd Kovács Patrik lövése szállt a kapu mellé.

84'

Dionkou laposan meglőtt labdájára Tóth vetődött ki jó ütemben.

82'
CSERE

Semedo helyére Atzili érkezik.

82'
CSERE

Kettőt cserélnek a vendégek: Erakovics helyére Kuszulosz áll be.

75'

Belőtt labdákkal könnyen zavarba hozható a ciprusi védelem...Kovács Mátyás erősen középre lőtt labdáját Kovács Patrik előbb egy védőbe lőtte, majd a kapus kezei közé.

75'
CSERE

Mátyás helyére Mátyás...Katonát Kovács váltja a hazaiaknál.

72'
Sárga lap

Szerafimov hevesen reklamált büntetőt az előző esetnél, a jutalma sárga lap lett.

72'

Huszti nagy bedobása után a Szerafimov által megcsúsztatott labdát Stefanelli lőtte kapura, Fabiano védett.

58'
CSERE

Cseréltek a hazaiak: Christensen helyére Stefanelli állt be.

53'

Ilicevic balról érkező beadását Bedi 11 méterről fejelte a kapu fölé.

50'
Fotó: Koncz Márton

46'
CSERE

A vendégek is cseréltek egyet: Saidou helyére Charalampous állt be.

46'
CSERE

Melniket Huszti András váltotta.

46'
CSERE

Pető Milán helyére Babos Bence állt be.

46'
CSERE

Holender helyére érkezett Kovács Patrik.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés! A hazaiak hármat is cseréltek a szünetben.

45+3'
Szünet

Vége az első félidőnek! Semedo góljával megérdemelten vezetnek a ciprusiak. Egyre távolabb a fehérváriaktól a továbbjutás...

45+3'

Saidou jobbról, az alapvonal közeléből emelte be az ötös magasságába a labdát, Semedo kapáslövését Csongvai vágta ki a kapu torkából.

45'

Három perc hosszabbítás következik.

42'

40'

Christensen passza után Csongvai 23 méteres, középre tartó lövését könnyedén védte Fabiano.

38'

Milicevic beadása felperdült egy védő lábán, az ötös vonalánál Katona tudott fejelni, de a labda a kapu mellé szállt.

37'

Egy megcsúsztatott labdával Semedo lépett ki a fehérvári védők közül, de Tóth jól mozdult ki a kapuból és a 11-es pont magasságában tisztázni tudott.

31'

Katona bal oldali szöglete után Csongvai csúsztatta a kapu mellé a labdát.

28'
Már kétgólos hátrányban a fehérváriak (Fotó: Koncz Márton)

28'

Egyérintős játék végén Simics lépett ki a leshatárról, majd középre passzolt, ahol az érkező Semedo 3 méterről könnyedén a kapuba lőtt. 0–1

28'
GÓL

GÓÓÓÓL! VEZETNEK A VENDÉGEK!

23'

Gyors fehérvári labdaszerzés után Bedi 25 méteres, ballábas lövése a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

23'

Először alakult ki veszély a ciprusi kapu előtt, de Katona 18 méteres lövését egy védő blokkolta, majd Csongvai lövése Katonában akadt el.

18'
Kalmár Zsolt a lelátóról figyeli az összecsapást (Fotó: Koncz Márton)

14'

KAPUFA! Jobb oldali szöglet után Maric tudott középen fejelni, a labda a jobb kapufán csattant, majd az alapvonalon keresztül hagyta el a pályát.

13'

Stepinski remekül ívelte át a labdát a hosszú sarok irányába érkező Simics fejére, a vendég játékos próbálkozását Tóth védte bravúrral.

6'

Ismét Tóthnak kellett védenie, Erakovics helyből, 22 méterről, ballal próbált a léc alá tekerni, a hazai kapus ujjheggyel tolta a léc fölé a labdát.

5'

Khammas 23 méterről elvégzett szabadrúgása után Tóth Balázs tolta ki a labdát a bal alsó sarok elől.

2'
Lang Ádám a ciprusiak kispadján (Fotó: Koncz Márton)

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak indították útjára a labdát.

Piros-kékben játszanak majd a hazaiak, a vendégek tiszta fehérben.

Köszöntjük Önöket! A Fehérvár az idegenben elszenvedett 1–0-ás vereség után hazai pályán próbálja meg kivívni a továbbjutást a Konferencialiga 3. selejtezőköréből a ciprusi Omonia ellen.