Csere a bosnyákoknál is: Burnic helyett érkezett Bajraktarevic.

Német csere: Gnabry helyett szállt be Führich.

Barisic buktatta a tizenhatos vonala mellett Gosenst.

79'

Burkardt közeli lövését védte Vasilj.

76'

Piros lap a kispadon, valaki a hazaiak stábjából kapott két sárgát gyors egymásutánban.

74'
Sárga lap

Tahirovic húzta vissza Burkardtot.

70'
GÓL

GÓL! SZÉPÍTETTEK A BOSNYÁKOK! Tahirovic bal oldali szöglete után érkezett a labda az ötös túlsó végére, ahol Dzeko ugrott fel, és 6 méterről a kapuba bal alsó sarkába fejelt! Ezt akár védhette volna Nübel. 1–2

68'
Veszélyes szabadrúgás

Gnabry lőtt a jobb alsóba, de lesről indult, nem érvényes a találat!

66'
CSERE

Valamint Andrich helyett Stiller folytatja.

66'
CSERE

Mittelstädt helyén Gosens.

66'
CSERE

A németek három helyen változtattak. Lejött a kétgólos Undav, beállt Burkardt.

66'
Sárga lap

Dzeko könyöke találta el Andrich fejét, sárga lap.

65'
CSERE

És Huseinbasicot váltotta Hajradinovic.

65'
CSERE

Kettős hazai csere. Gigovic helyén Saric.

59'
VAR

Igen, nincs gól. Mittelstädt bepassza után Kleindienst volt lesen, akinek a lövését védte Vasilj, után talált Undav a hálóba.

58'

Undav betalált, de lehet, hogy les volt!

51'

22 méterről Undav lőtt másfél méterrel a jobb kapufa mellé.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés!

46'
CSERE

Csere a hazaiaknál, Basic helyén Tahirovic.

45+1'
Szünet

Vége az első félidőnek!

45'

1 perc a ráadás.

45'

Kimmich jobb oldali beadása után Wirtz fejelt közelről a kapu fölé.

36'
GÓL

OTT A MÁSODIK NÉMET GÓL! Mittelstädt adott be balról, középen Undav érkezett, és 6 méterről a hálóba lőtt! 0–2

35'
Kaput eltaláló lövés

KAPUFA! Bosnyák kontra végén Demirovic 10 méterről a lécet találta el!

32'

Lesgól! Gross lőtt 15 méterről, Katic ezt blokkolta, a labda Kleindiens elé került, aki 8 méterről lőtt a kapuba, de les miatt érvénytelen a találat.

30'
GÓL

GÓL! VEZETNEK A NÉMETEK! Andrich ívelte be a labdát a védelem mögé, Wirtz nem lőtt, inkább lekészített az érkező Undavnak, aki 11 méterről a jobb alsóba lőtt! 0–1

26'

Demirovic lőtt 18 méterről, Tah belelépett.

25'

Nagy bomba! Gross 22 méterről lőtt kevéssel a bal felső sarok mellé!

15'

Mittelstädt lőtt csúnyán fölé 12 méterről.

7'
Sárga lap

Gigovic csúszott rá Kimmichre, villant az első sárga.

4'

Basic lőtt szabadrúgásból a bal kapufa mellé 25 méterről.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés! A labdát a németek indították útjára, akik rózsaszín-lila szerelésben futballoznak, a bosnyákok fehérben játszanak.

És így kezdenek a németek.

Így kezd bosnyák válogatott.

Köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a Bosznia-Hercegovina–Németország Nemzetek Ligája mérkőzés (tv: Spíler2)!