2
MTK Budapest

90+4'
VÉGE

Vége a mérkőzésnek! Az MTK magabiztos győzelmet aratott Miskolcon és ideiglenesen a dobogóra lépett a tabellán. Köszönjük a figyelmüket!

90'

Négy perc a hosszabbítás a találkozó végén.

89'
CSERE

Stieber is érkezik Molnár Rajmund helyére.

89'
CSERE

Cserél az MTK: Antonov helyére Bobál áll be.

86'

Bal oldali, hazai szöglet után Németh rúgta rossz helyre a labdát, de a bal alsó saroknál helyezkedő Csorbadzsijszki nem tudott élni a váratlan lehetőséggel, Demjén kétszer is remekül avatkozott közbe és blokkolta a kísérleteket.

84'
Sárga lap

Kosznovszky rántotta vissza Acolatsét, sárga lap.

76'
CSERE

Eljött Németh Krisztián ideje is, Jurina helyére áll be az MTK támadója.

75'
CSERE

Pozeg Vancas számára is véget ért a találkozó, Jurek Gábor érkezett a helyére.

73'
Sárga lap

Jurina kapott sárga lapot időhúzásért.

72'
CSERE

Végh Bence váltja Bognár Istvánt.

72'
CSERE

Kettőt cserél az MTK: Nagy Zsombor érkezik Molnár Ádin helyére.

71'

Holdampf kapásból, 23 méterről célozta meg a kaput, Demjén védett.

67'

5405-en tekintik meg a helyszínen a mérkőzést.

64'
CSERE

Sanicanint Adedokun váltja.

64'
CSERE

Kettős csere a hazaiaknál: Vallejo helyére Rarszalla érkezik.

61'

Eldönhette volna a meccset Bognár, aki elől maradt az előző szögletet követően. Üresen kapta a labdát az MTK középpályása, de 6 méteres lövését Odincov lábbal védte.

60'

Kontrázott az MTK, Jurina vezette fel egészen sokáig a labdát, majd 17 méterről, ballal kapura lőtt, Odincov nagyot védett.

58'

Kosznovszky beadása után Jurina ollózó mozdulattal lőtte a labdát a kapu mellé.

55'
Fotó: Árvai Károly

50'

Acolatse ballábas, 15 méteres lövését könnyedén védte Demjén.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés.

45+3'
CSERE

Rakonjac helyére Acolatse állt be.

45+3'
CSERE

A szünetben kettőt cseréltek a hazaiak Szatmári helyére Klimovics érkezett.

45+3'

Vége az első félidőnek! Az MTK 2–0-ra vezet a Diósgyőr otthonában.

45+2'

Nincs büntető, a Diósgyőr szögletével folytatódhat a játék.

45+1'
VAR

Lehetséges büntetőt vizsgál a VAR, Szatmári karjára pattant a labda a Diósgyőr 16-osán belül.

45'

Egy perc lesz a hosszabbítás az első félidő végén.

45'

Pozeg Vancas passzolt Edomwonyihoz, aki becsapta Kádárt, majd jobbal, 7 méterről kapura lőtt, Demjén nagyot védett.

42'
42'

42'

Bognár ugratta ki Molnár Rajmundot, aki jól húzta vissza a labdát két védő mellett, majd 16 méterről, ballal a bal alsó sarokba lőtt. 0–2!

42'
GÓL

MEGDUPLÁZZA ELŐNYÉT AZ MTK!

31'

Bognár bal oldali szöglete után a levágódó labdát Kádár lőtte 10 méterről, ballal a kapu fölé.

25'

Kata beívelése után Beriasvili fejelt kapura, Odincov bravúrral védett.

21'

Bognár vezette fel középen a labdát, majd passz helyet inkább lőtt 19 méterről. A labda a kapu mellé szállt.

9'

Kata passza után Molnár Rajmund 22 méteres, középre tartó lövését védte könnyedén Odincov.

5'
Kosznovszky (fehérben) hatalmas góljával indult a mérkőzés (Fotó: Árvai Károly)

2'
2'

Hej passza után Kosznovszky fordult le Vallejóról és 20 méterről, ballal óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba. 0–1!