Fáy utca: öröm az egy pont - Vasas-Kaposvár 1-1

2002.09.06. 21:32
A helyzet magaslatán, avagy Frank M’bemba (33) minden akadályt átugrott
VASAS-KAPOSVÁRI RÁKÓCZI 1-1

GÓLSZERZÔ

Rajczi a 30. percben hat méterről Pikács lábai között a bal alsó sarokba gurított (0–1). Lukács B. a 33. percben hét méterről jobbal vágta a kapu közepébe (1–1)

SÁRGA LAP

Hegedűs (megrúgta Jovánczait) a 72. percben

SZÖGLETARÁNY: 4:6 (1:2)

Csendesen bandukolt két öregúr az Illovszky-stadion felé, nem viseltek sem piros-kék sálat, mégis néhány másodpercen belül kiderült, a jól szituált nyugdíjasok Vasas-szurkolók: kedvenc csapatuk ügyes-bajos dolgairól tanakodtak. Arról, hogy mennyire elkeserítő, hogy szeretve rajongott klubjuk a második vonalban porosodik… Aztán az első fél órában a Vasas megmutatta, mitől lehet nem szeretni ezt az egyébként varázslatos játékot… Harminc perc elteltével tehát úgy érezhette a publikum, akár le is csúszhatott volna erről az időszakról, annyira nem történt semmi. Nem úgy a következő három percben! Rajczi Péter megérdemelt előnyhöz juttatta a vendégeket, ám Lukács Bálint szusszanásnyi időt követően végre talpra ugrasztotta az egyre gyakrabban és hangosabban felmorduló hazai tábort. A folytatásban ugyan némileg fölénybe került a Vasas, ami mindenképpen dicséretre méltó ettől a fiatal gárdától. Ám az eredmény nem változott, ugyanakkor mindkét fél örülhetett az egy pontnak.

Csábi József: – Szerettünk volna győzelemmel jobbulást kívánni Pál Zolinak, ezt most csak a döntetlennel tudjuk megtenni.
Kovács Kálmán: – Jó iramú meccsen mindkét gárda sokat tett a győzelemért, ám azt gondolom, a lefújást követően mindkét együttes játékosaiban volt némi hiányérzet.