Törökország: Molnárék közel a csodához

User UserUser User
Vágólapra másolva!
2005.09.11. 22:09
Címkék
Molnár Balázs csapata, az Ankaraspor vezetett az egyik nagy esélyes, a Fenerbahce ellen, végül azonban nem járt szerencsével, a hazaiak Alex és Marco Aurelio góljával fordítottak.

"Fantasztikus volt a Fener ellen futballozni - mondta Molnár. - Úgy érzem, a második félidőben mi uraltuk a meccset, csak a Fener rutinja sokat nyomott a latban."

Süperlig
5. forduló: Rizespor-Besiktas 1-0, Diyarbakirspor-Kayserispor 0-2, Erciyesspor-Malatyaspor 1-1, Fenerbahce-Ankaraspor 2-1, Trabzonspor-Gaziantepspor 2-0, Denizlispor-Ankaragücü 0-0, Galatasaray-Sivasspor 2-0, Genclerbirligi-Konyaspor 1-1, Samsunspor-Manisaspor 1-1
Az élcsoport: 1. Galatasaray 13 pont, 2. Fenerbahce 11 (11-6), 3. Trabzonspor 11 (8-3), 4. Kayserispor 9 (9-5), 5. Erciyesspor 9 (6-4)
Legfrissebb hírek

Sallói duplázott, a Sporting nyolcgólos meccsen nyert, míg Gazdagék Lionel Messiék ellen szenvedtek vereséget – videók

Légiósok
9 perce

Szoboszlai Dominik már ma bajnok lehet a Liverpoollal

Angol labdarúgás
1 órája

A Bodö/Glimt El-bravúrjáról beszélt a Norvégiában élő korábbi magyar válogatott támadó

Európa-liga
1 órája

„Pokoli küzdelem lesz magunk mögött tartani Piastrit" – a Red Bull taktikája bevált, de mit hoz a verseny?

F1
8 órája

Wilsont máris utolérte a Crucible átka, a sznúker-vb első napján eldőlt, hogy nem lesz címvédés

Egyéb egyéni
8 órája

Vasárnapi sportműsor: Fradi–Nyíregyháza, Leicester–Liverpool, Szaúdi Nagydíj

Minden más foci
9 órája

Újabb két magyar érem a dohai tornavilágkupán

Torna
9 órája

Ez a forduló sem maradt Doué-gól nélkül, a PSG legyőzte Loic Nego csapatát

Francia labdarúgás
9 órája
Ezek is érdekelhetik