A fejes gólok mérkőzése

Á. L.Á. L.
Vágólapra másolva!
2006.01.29. 02:04
Címkék
A bajnoki címvédő Debrecen a Nyíregyháza elleni találkozón kétgólos hátrányból állt talpra.
A Nyíregyháza a második félidő elejére kétgólos előnyre tett szert a Debrecennel szemben, csakhogy Ferenczi István tíz perc alatt kiegyenlítette az állást, az összecsapás második és harmadik fejes gólját jegyezve.

„A Nyíregyháza elleni találkozón tapasztaltakkal nem lehetek maradéktalanul elégedett, még akkor sem, ha kétgólos hátrányból álltunk talpra, s a mérkőzés végén esélyünk volt arra is, hogy megfordítsuk az eredményt” – értékelt Supka Attila, a Loki trénere, aki csapata szombati fellépésével kapcsolatban kijelentette, hogy ezen a meccsen köszöntek vissza azok a taktikai elemek, amelyeket már korábban is látni szeretett volna játékosaitól.

Bojan Brnovics mellett a hétközi, Szolnokkal vívott tesztmecscsen megsérülő Bernáth Csaba és Ronald Habi is kihagyta a nyírségi túrát, hasonlóan László Andráshoz, akit a Sopron venne kölcsön. Jeremiás Gergő esetében már nem indokolt a feltételes mód: a támadó a tavasszal a Diósgyőri VTK-t szolgálja.

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS - DVSC-AVE ÁSVÁNYVÍZ 2–2 (1–0)
Nyíregyháza, 400 néző. V: Veres
NYÍREGYHÁZA: Balogh Z. (Dobó V.) – Ambrusz (Vass), Popa, Zavics, Baksa (Sipos) – Bábik, Lakatos, Farkas B., Kanta Sz. – Lengyel (Fekete), Sztipánovics (Szilágyi)
DVSC-AVE: Csernyánszki – Nikolov, Éger, Komlósi, Virágh A. – Mészáros N., Virág B., Sándor T. (Saliga Z.), Dzsudzsák – Ferenczi, Bogdanovics
G: Kanta Sz., Sztipánovics, ill. Ferenczi (2)

BAKTALÓRÁNTHÁZA - DVSC-AVE ÁSVÁNYVÍZ 0–5 (0–2)
Nyíregyháza, 150 néző. V: Resán
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics – Szenes, Deák, Bodnár, Kozma A. (Illés) – Karkusz, Márkus, Rakóczi (Gdovin), Ignácz (Németh) – Kozma J., Szabó
DVSC: Tomic – Kiss Z., Máté P., Hegedűs Gy., Szatmári – Dombi, Vukmir (Ludánszki), Madar Cs., Halmosi – Rezes, Sidibe
G: Rezes (4), Madar Cs.

Szavazás

Melyik csapat nyeri a magyar bajnokságot?

Legfrissebb hírek

NB I: Debrecen–Zalaegerszeg

Labdarúgó NB I
9 perce

Az olasz kapitány szerint az eltiltott Sinner csúcsformában lesz a Roland Garroson

Tenisz
21 perce

„Sok hátránya van Verstappennek" – az Aston Martinnál és a Mercedesnél sincs hely a holland számára?

F1
38 perce

Egyszer sem kapott még ki 2025-ben a Paks – megint a Puskás Akadémia veri meg?

Labdarúgó NB II
50 perce

Női kézilabda BL: megkezdődik a harc a budapesti négyes döntőért – minden párharcban magyar érdekeltséggel!

Kézilabda
1 órája

Videó: az olimpiai bajnok sprinter nagyon elverte a mezőnyt egy szülőknek rendezett futóversenyen

Atlétika
1 órája

Elszámolt jubileum és vereségek: nem mindenkinek volt ünnepi az 500. NB I-es meccs

Labdarúgó NB I
2 órája

Autóbalesetben hunyt el a 2008-as Eb-n szereplő labdarúgó

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik