Végig a Miskolc diktált

Tudósítónktól TudósítónktólTudósítónktól Tudósítónktól
2007.02.21. 01:26
Az első harmadban mindkét csapat nagy iramot diktált, de kimaradtak a helyzetek. A második húsz percben a miskolciak felpörgették a játékot, sokat lőttek kapura, és biztos vezetést szereztek. Az utolsó játékrészben sem változott a helyzet, a hazaiak többet kezdeményeztek, míg a vendégek a becsületgólért küzdöttek, ám nem sikerült megszerezniük.MISKOLCI JEGESMEDVÉK - FEHÉRVÁRI TITÁNOK 4–0
(0–0, 3–0, 1–0)

Miskolc, 300 néző. V: Halassy, Kincses, Bedő
MISKOLC: DUSCHEK – HORNYÁK 1 (1), Pócs, BÉRES 1 (1), KOCSIS 1 (2), Rusznyák, LÁDA P. (1), Vorobel, Kállay, NÉMETH Á. 1, SIKE (2), Láda B., Budai (1), Kis A., Lukács, Urbán, Nagy Gá., Csaba M., Gál, Dányi, Rácz (kapus). Edző: Jan Faith
FEHÉRVÁR: Becze – Szuna, BARABÁS, Németh P., FEIL A., Kóger, Feil R., Sárközi, Hegyi, Nagy G., Sofron, Kiss-Juhász, Bedő B., Hortolányi, Fekete, Szűcs, Roczanov, Somogyi, Meretei (kapus). Edző: Kóger István
Kiállítások: 8 plusz 10 perc fegyelmi (Lukács), ill. 13 plusz végleges fegyelmi (Hegyi)