A szurkolást idén megnehezítheti a Magyarország és Peking közötti hatórányi időeltolódás. Amikor a kézilabdás lányok pályára lépnek, az ország jelentős része még dolgozik.
A Pannonnak köszönhetően azonban napközben, a hagyományos hírforrásoktól távol sem kell nélkülöznünk a friss sporthíreket, olimpikonjaink társaságát.
Az olimpiai játékok alatt a PannonW@P oldalra felkerül minden friss információ, a versenyekkel kapcsolatos hír, de könnyedén kereshetünk az eredményekre vagy a magyar csapattal kapcsolatos anyagokra is.
Egy kép többet mond ezer szónál, a mozgóképről nem is beszélve. A Pannon ezért élő MobilTV-közvetítéssel is készül az olimpiára.
A szolgáltatás megrendelői telefonjukon kísérhetik figyelemmel az m1 élő adását és az Eurosport összefoglalóit az olimpia teljes időtartama alatt.
A magyar olimpikonokat óriási tisztelet és szeretet övezi, melyet rengeteg munkával, lemondással és világszintű eredményekkel vívtak ki.
A Pannon ezért minden magyar sportolóról külön névjegyet készített exkluzív fotókkal, az eddigi eredmények bemutatásával és esélylatolgatással.
A mobiltelefonos játékok szerelmesei augusztusban kifejezetten az olimpiára készült játékokból tölthetnek le.
A női kézilabda-válogatottra a cég – mely 4 éve a csapat főtámogatója – most is kiemelten figyel: a wap oldalakon a játékosokról és a csapatról is találhatunk máshol nem olvasható érdekességeket és letölthető háttérképeket.
Nem számít tehát, hogy magyar idő szerint hajnalban vagy épp ebédidőben kezdődik egy-egy versenyszám: a PannonW@P és a MobilTV segítségével időzónától függetlenül szoríthatunk a magyar sportolók sikeréért.
További részletek a Pannon honlapján találhatók: http://www.pannon.hu/olimpia