Újra irány a kezdő!

SZ. E. M.SZ. E. M.
Vágólapra másolva!
2009.07.22. 00:16
Címkék

Tímár Krisztián 2007 telén igazolt az angol másodosztályban szereplő Plymouthba, ahol gyorsan alapemberré és a szurkolók kedvencévé vált, sőt játékával olyannyira belopta magát az Argyle-szurkolók szívébe, hogy a 2007–2008-as szezonban az idény legjobbjának választották. A szezon utolsó meccsén azonban súlyos fejsérülést szenvedett, és az elmúlt évadban Paul Sturrock menedzser sokkal kevesebb lehetőséget adott neki, sőt olyan hírek érkeztek, hogy legszívesebben elhagyná a klubot.

A felkészülési meccsek során már rendszeresen lehetőséget kapott, igaz, a legutóbbi, Livingston elleni találkozó (1–2) nem sikerült jól, mivel Tímár öngólt szerzett, és a csapat honlapján található beszámoló szerint a skót ellenfél második találatánál is hibázott.

„A helyzetem változatlan. Edzőtáborban vagyunk, úgy érzem, Sturrock most jobban bízik bennem, és a következő szezonban ismét számít rám – nyilatkozta a hátvéd. – Nem tudom, miért mellőzött. Fájt, hogy hiába ment jól a játék, mégis kimaradtam. Talán az volt a gond, hogy a sérülésem után később kezdtem a felkészülést, ő pedig próbálta a saját kedvére alakítani a csapatot, ami nem igazán jött össze, mivel az előző szezonban a kiesés ellen küzdöttünk. Ha jönne egy számomra kedvezőbb ajánlat, és a kérő hajlandó kifizetni a Plymoutht, azt megfontolom, és a klub sem állna az utamba. Számomra azonban az az elsődleges, hogy folyamatosan kezdő legyek, hiszen a válogatottságra is így van esélyem. Ha maradok, biztos, hogy kiharcolom a kezdőcsapatba kerülést!”

Legfrissebb hírek

Autóbalesetben hunyt el a 2008-as Eb-n szereplő labdarúgó

Minden más foci
2 perce

Perl Zoltán az idény legjobbjai között a férfi kosárlabda BL-ben

Kosárlabda
19 perce

Jelena Brooks: A védekezés a fegyverünk

Kosárlabda
36 perce

Ligetvári szerint a Veszprém megmutatta a szebbik arcát a Szeged elleni rangadón

Kézilabda
40 perce

Szendrei Norbert végre legyőzné a ZTE-vel a DVSC-t

Labdarúgó NB I
56 perce

„Hatalmas fejlődés lesz a magyar hokinak és a Ferencvárosnak” – vélemények az FTC ICEHL-hez való csatlakozásáról

Jégkorong
1 órája

Klubcsúcsot állíthat be az RB Leipzignél Lőw Zsolt

Német labdarúgás
1 órája

Böde Dániel 500. NB I-es mérkőzése következik

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik