Ferencváros–Paks döntő lesz a labdarúgó Magyar Kupában; Érmeket és kvótát remélünk a hazai rendezésű evezős Európa-bajnokságon

SZ. M.SZ. M.
2024.04.25. 00:29

A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk:

Emlékezetes mérkőzésen győzte le 2–1-re a Ferencváros a Nyíregyházát a Mol Magyar Kupa elődöntőjében. Az NB II-ben éllovas Szpari hiába vezetett, az NB I bajnoka a meccs végén fordított, és 2022 után ismét a Pakssal csap össze az aranyéremért

Arcán mindig ott a mosoly, optimista szemlélete a futballkapuban sem hagyta cserben: csupán tízszer védett a válogatottban, de Spanyolországban nagyobb sztár volt, mint Újpesten. Az április 25-én hetvenéves Szendrei Józseffel Thury Gábor beszélgetett

Papp Kristóf: Tanulságos volt az olaszok elleni győzelem. A jégkorong-válogatottunk csatára szerint a siker növelte a csapat önbizalmát, de rávilágított, hatvan percen keresztül kell jól játszani, különben bajba keverheti magát a nemzeti csapat. A divízió 1/A-világbajnokságra készülő együttes játékosát Pozsonyi Szilárd kérdezte

Kőrösi Ágnes az Európa-bajnoki éremről sem tett le. Pályafutása során másodszor jutott Eb-nyolcaddöntőbe a tollaslabdázó Kőrösi Ágnes, aki akkor került jó formába, amikor lélekben elengedte a párizsi olimpiát. Patai Gergely írása

A szerdai megnyitó után csütörtökön már futamokat rendeznek az evezősök szegedi Európa-bajnokságán és kvalifikációs regattáján, Lőrincz Attila szövetségi kapitány szerint az ismerős körülmények is segíthetnek a magyar versenyzőknek

Fucsovics Márton: Megfogadtam, hogy újból ATP-tornát nyerek. Az immár kétszeres ATP-tornagyőztes Fucsovics Márton szerdán a Nemzeti Edzésközpontban tartott sajtótájékoztatón számolt be – többek között – a múlt heti bukaresti 250-es tornán szerzett tapasztalatairól, élményeiről. Szeleczki Róbert interjúja

A NEMZETI SPORT NAPILAPOT DIGITÁLIS FORMÁBAN ITT OLVASHATJA EL!