Bundesliga: a Stuttgart megalázta a Werder Brement

2010.11.07. 19:22
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának vasárnap esti mérkőzésein a VfB Stuttgart megsemmisítő, 6–0-s vereséget mért a Werder Bremenre.

Bár a Stuttgart már a tizedik percben megszerezte a vezetést a Werder Bremen ellen, nem úgy indult a találkozó, hogy a VfB kiütéses győzelmet arat riválisa ellen. Ugyanis a vendégek előtt a félidő felénél hatalmas lehetőség adódott az egyenlítésre, de a rutinos Thorsten Frings tizenegyest hibázott.

Ezt követően érkezett Cacau, aki a szünetig kétszer is betalált, háromgólos előnyhöz juttatva a svábokat. A német válogatott csatár aztán lemásolta Fringset (ő is kihagyott egy büntetőt), de újabb három gól kiütésessé tette a Stuttgart győzelmét.

Összefoglaló cikkünk ide kattintva olvasható.

BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
Bayer Leverkusen–Kaiserslautern 3–1 (Sam 38., 84., Helmes 68., ill. Dick 15.)
Stuttgart–Werder Bremen 6–0 (Marica 10., Cacau 31., 45., Gentner 68., Niedermeier 73., Boka 86.)