Inter: sajtóértesülések szerint Chivu a télen a Genoához igazol

Vágólapra másolva!
2011.12.13. 22:10
Címkék
Az olasz calciomercato.it értesülései szerint Cristian Chivu, az Internazionale védője a télen búcsút int a milánói csapatnak, és a Genoánál folytatja pályafutását.

A 31 éves román játékos úgy érzi, hogy a jövőben nem biztos a helye a csapatban, ezért akár már a télen szívesen váltana – és lemondana jelenlegi fizetése egy részéről –, hogy rendszeres játéklehetőséghez jusson. Az olasz internetes portál szerint Chivu kétéves szerződésre és évi 2 millió eurós fizetésre számíthat a „griffeknél”.

Chivunak 2012 nyarán lejár a szerződése az Internél.

Az Inter és a Genoa kedden épp egymással játszott az olasz bajnokságban, Chivut sérülés miatt nem nevezték a találkozóra.

Chivunak 2012 nyarán lejár a szerződése az Internél.

Az Inter és a Genoa kedden épp egymással játszott az olasz bajnokságban, Chivut sérülés miatt nem nevezték a találkozóra.

Legfrissebb hírek

A Bologna ellen zárta le ötmérkőzéses vereségsorozatát az Udinese

Olasz labdarúgás
27 perce

Ivkovics Sztojan: A panaszaimmal minden szabályt és protokollt betartottam eddig, de semmi érdemleges nem történt

Kosárlabda
27 perce

Óriási csatában szerezték meg a 7. helyet a Vasas SC röpisei

Röplabda
43 perce

Meccsenként öt hazai játékos az NB I-ben, csak magyar edzők az NB II-ben – nagy változtatásokra készül az MLSZ

Labdarúgó NB I
1 órája

Ötöt vágott az ETO a Honvédnak a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
1 órája

Sima győzelmet aratott a Nyíregyháza a futsal NB I rájátszásában

Labdarúgó NB I
1 órája

A ZTE, a Paks és a Falco is ott van az elődöntőben

Kosárlabda
1 órája

Yaakobishvili Áron a csúcsra ért a Barcelonával, ő az első ifi BL-győztes magyar játékos

Bajnokok Ligája
1 órája
Ezek is érdekelhetik