Juventus: megegyeztek a Romával Borriello kölcsönvételéről - sajtóhír

Vágólapra másolva!
2011.12.31. 16:01
Címkék
Sajtóhírek szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Juventus megegyezett az AS Romával Marco Borriello kölcsönvételéről, így a csatár januártól az idény végéig kerül a torinói csapathoz.

A Sky Sport Italia információi szerint a két klub mindenben megegyezett, így már csak meg kell várniuk a január harmadikát – az átigazolási időszak kezdetét –, hogy hivatalosan bejelentsék Borriello klubváltását.

A Roma támadója egymillió euróért kerül kölcsönbe a Juventushoz, amely az idény végén opciós joggal 7.5 millió euróért végleg megvásárolhatja.

A Juventus sajtóhírek szerint David Pizarrót is szerződtetné a télen az AS Romától.

Legfrissebb hírek

Gyász: megtalálták a Csepel hajóbalesetben eltűnt erőnléti edzőjének holttestét

Labdarúgó NB II
1 perce

Edzőváltás a tizenegy gólos vereség után Szolnokon

Labdarúgó NB II
15 perce

A Bologna ellen zárta le ötmérkőzéses vereségsorozatát az Udinese

Olasz labdarúgás
50 perce

Ivkovics Sztojan: A panaszaimmal minden szabályt és protokollt betartottam eddig, de semmi érdemleges nem történt

Kosárlabda
50 perce

Óriási csatában szerezték meg a 7. helyet a Vasas SC röpisei

Röplabda
1 órája

Meccsenként öt hazai játékos az NB I-ben, csak magyar edzők az NB II-ben – nagy változtatásokra készül az MLSZ

Labdarúgó NB I
1 órája

Ötöt vágott az ETO a Honvédnak a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
1 órája

Sima győzelmet aratott a Nyíregyháza a futsal NB I rájátszásában

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik