Napoli: Hamsík nem léphet pályára a Dortmund ellen

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.11.24. 15:09
Kihagyja a Borussia Dortmund elleni sorsdöntő Bajnokok Ligája-csoportmérkőzést Marek Hamsík, a Napoli támadója, aki a Parma ellen kapott rúgást korábban megzúzódó bal lábára.

A szlovák válogatott futballista a 68. percben lépett pályára a Parma elleni, 1–0-ra elveszített szombati bajnokin, ám nyolc perccel később véget is ért számára a mérkőzés.

A mai orvosi vizsgálatok kimutatták, hogy Hamsík bal lába nem tört el, de azon a ponton kapott rúgást, ahol korábban zúzódással bajlódott.

A nápolyi együttes hivatalos közleménye szerint az orvosi stáb a következő napokban kiemelt figyelemmel kíséri Hamsík rehabilitációját, azt azonban kizárta, hogy a Dortmund elleni keddi BL-meccsen bevethető állapotban legyen.

Legfrissebb hírek

Antonio Conte: Az ilyen napokon utálok edző lenni

Olasz labdarúgás
Tegnap, 8:03

Politano és Lukaku góljaira csak Jovics válaszolt, a Napoli nyerte a Milan elleni rangadót

Olasz labdarúgás
2025.03.30. 22:47

Egy idény után távozhat Liverpoolból Federico Chiesa – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.03.22. 12:12

Fontos pontokat hullajtott a Venezia otthonában a Napoli

Olasz labdarúgás
2025.03.16. 14:32

Gulácsi három és fél várható góltól mentette meg csapatát – topligában senki sem tett ilyet az elmúlt években

Német labdarúgás
2025.03.16. 11:59

Gulácsi bravúrt bravúrra halmozott, a Lipcse két góllal legyőzte a Dortmundot

Német labdarúgás
2025.03.15. 20:27

„Az ilyen meccsekért futballozol” – Emre Can a Barcelona elleni BL-negyeddöntőről

Bajnokok Ligája
2025.03.13. 09:33

Óriási potya után fordított Lille-ben és negyeddöntőbe jutott a Dortmund

Bajnokok Ligája
2025.03.12. 20:37
Ezek is érdekelhetik