La Liga: a hajrában mentett pontot a Villarreal

2016.01.23. 20:10
Az Espanyol a La Liga 21. fordulójában idegenben 2–2-es döntetlent játszott a Villarreallal.

Az Espanyol első (Felipe Caicedo már a 4. percben eredményes volt) góljára Manu Trigueros révén válaszolt a Villarreal, majd Gerard Moreno találata után (2–1) úgy nézett ki, hogy a hazaiak mégis megnyerik a mérkőzést, de Mateo Musacchio a hajrában (89. perc) egyenlített, így az összecsapás pontosztozkodással zárult.Felipe Caicedo már a 4. percben eredményes volt) góljára Manu Trigueros révén válaszolt a Villarreal, majd Gerard Moreno találata után (2–1) úgy nézett ki, hogy a hazaiak mégis megnyerik a mérkőzést, de Mateo Musacchio a hajrában (89. perc) egyenlített, így az összecsapás pontosztozkodással zárult.

A 2–2-es végeredmény azt jelenti, hogy a Villarreal maradt a 4., míg az Espanyol 13. a bajnokságban, és sorozatban az ötödik meccsén maradt nyeretlen.