La Liga: Aduriz büntetőt rontott, ismét botlott az Athletic

2016.04.03. 14:09
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában az Athletic Bilbao hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Granadával.

Az El-ben már negyeddöntős baszk gárda Lekue egyéni akciója után szerzett vezetést az első fél óra végéhez közeledve, majd a szünet előtt növelhette volna előnyét, de Aduriz szezonbeli második kihagyott büntetője után maradt az 1–0.Lekue egyéni akciója után szerzett vezetést az első fél óra végéhez közeledve, majd a szünet előtt növelhette volna előnyét, de Aduriz szezonbeli második kihagyott büntetője után maradt az 1–0.

A hajrához közeledve aztán Penaranda góljával egyenlített a kiesés elől menekülő Granada, amely így a legutóbbi hat, Athletic elleni meccséből csupán egyet veszített el (1–1).