Barca: Piqué bocsánatot kért, de szerinte „nem sértegetett”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.08.19. 08:38
A Barcelona labdarúgócsapatának védője, Gerard Piqué a közösségi médiában kért bocsánatot azt követően, hogy az Athletic Bilbao elleni vesztes spanyol Szuperkupa-párharc visszavágóján kiállították.

A 28 éves játékosnak azt követően mutatta fel a játékvezető a piros lapot, hogy kirohanást intézett az asszisztens ellen, a világ és Európa-bajnok hátvéd azóta, úgy tűnik, megbánta a tettét.

„Szeretnék elnézést kérni, mert a viselkedésem, ahogy tiltakoztam, nem volt megfelelő. Ugyanakkor az asszisztens felé semmilyen direkt sértést nem tettem” – írta Twitterén Piqué.

A Barcelona már bejelentette, hogy fellebbeznek Piqué piros lapja ellen. A védő négytől tizenkettő meccsig szóló eltiltást kaphat cselekedete miatt. A spanyol szövetség várhatóan szerdán jelenti be a büntetés mértékét.

Legfrissebb hírek

Hiába a vigói Iglesias-tripla, remek hajrával győzött a Barcelona

Spanyol labdarúgás
9 órája

Yaakobishvili Áron triplázhat a Barcelonában  az UEFA Ifjúsági Liga megnyerésével

Légiósok
19 órája

Megvan az orvosi jelentés Mbappé állapotáról, kiderült, játszhat-e az FC Barcelona elleni kupadöntőn

Spanyol labdarúgás
2025.04.18. 13:26

Ancelotti az FC Barcelona elleni kupadöntő után távozik Madridból – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.04.17. 16:55

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 15:40

Az Optánál a legesélytelenebb, a fogadóirodáknál a favorit a Barcelona a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 13:35

Így folytatják a BL-ben – az elődöntő menetrendje

Bajnokok Ligája
2025.04.16. 22:55

BL-legek: a Barcelona profitál a legtöbbet az öngólokból; Luis Enrique a PSG sikerkovácsa

Bajnokok Ligája
2025.04.16. 10:37
Ezek is érdekelhetik