4 Cikk
Archiv cikkek
2007.03.26. 23:03

Nem bírják még idegileg

Montenegró–Magyarország 2–1. Az eredmény lesújtó, főleg annak tükrében, hogy a meccs első percében lőtt Priskin Tamás-góllal a válogatottunk hosszú ideig vezetett, és hogy a csapat sokáig uralta a pályát, ám végül két védelmi hiba, s két tizenegyesgól átírta a meccs forgatókönyvét. A podgoricai vereség másnapján Várhidi Péter szövetségi kapitány meglehetősen kialvatlannak tűnt, amikor a Hotel Crna Gora halljában arról beszélt, mi okozta a mieink vereségét.

2007.03.25. 00:08

Magunkat vertük meg...

Jó kezdés, csapnivaló befejezés. Priskin Tamás már a harmincadik másodpercben gólt szerzett, azonban a végén a súlyos védelmi megingások után Montenegró két tizenegyessel megfordította az eredményt, és így a függetlenné váló ország labdarúgó-válogatottja győzelemmel kezdte szereplését a nemzetközi porondon.