Perth, 200 néző. V: Goldenberg (amerikai), Balfanbajev (kazah)
SPANYOLORSZÁG: CASAS - Lopez-Escribano 1, Pardo, SABIO 2, Pena, C. Lopez, L. LOPEZ 4. Cs: Garcia, Carrasco, Escoda, Meseguer, Domenech 1. Szövetségi kapitány: Mar Sanroma
MAGYARORSZÁG: Jankovics - Szűcs 2, BRÁVIK F. 1, TÓTH I. 1, Tomaskovics 1, Kiss A. 1, Poszkoli. Cs: Huszka, Ráski, Kisteleki O., Takács O., Bodor. Szövetségi kapitány: Györe Lajos
Gól - emberelőnyből: 9/4, ill. 11/2
Kipontozódott: Pardo (23. p.)

Nemhogy a négy közé (ez bravúr lett volna), de még a nyolcba sem tudott bejutni a magyar női válogatott a perthi junior-világbajnokságon. Györe Lajos csapata Spanyolország ellen próbált szerencsét, hogy a B-csoport másodikját legyőzve csatlakozzon a már páholyban figyelő négy csoportgyőzteshez. Nem csatlakozott. Nem, mert a hispánok elhúztak 3-0-ra, mi pedig csak a második negyed negyedik percében találtunk be először, Szűcs jóvoltából. Csak futottunk az eredmény után, és bár Tomaskovics góljával 6-5-re feljöttünk 2.35 perccel a vége előtt, következett Sabio és a végül négy találatig jutó Laura Lopez (8-5). Két másodperccel a vége előtt már nem osztott-szorzott Tóth lövése, vagyis a rengeteg kapufát lövő magyar együttes ma csak a 9-12. helyért játszhat Németország ellen. Ha nyer, a kilencedik helyért kell hajtania szombaton.
Érdekesség, hogy az olaszok is a mi sorsunkra jutottak, ellenben az új-zélandiak bejutottak a negyeddöntőbe.

6. NÔI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, PERTH
A 8 közé jutásért: Oroszország-Olaszország 10-5, Spanyolország-Magyarország 8-6, Új-Zéland-Puerto Rico 14-5, Kanada-Németország 9-7. A 13-15. helyért: Kína-Brazília 11-9
A negyeddöntő párosítása: Egyesült Államok-Új-Zéland, Ausztrália-Kanada, Hollandia-Oroszország, Görögország-Spanyolország. A 9-12. helyért: Olaszország-Puerto Rico, Magyarország-Németország. A 13-15. helyért: Kína-Japán