VK Nis (szerb-montenegrói)-Betonút-FTC 5-4
(1-2, 1-0, 2-1, 0-1, 0-0, 1-0) - hoszszabbítás után

Eredmények, csoportbeosztások, menetrend: A 2004&

Euroliga 2004-2005
Nis, 1200 néző. V: Delon (francia), Matache (román)
NIS: MARJAN - Obradovics, Kordics, Buras, NIKOLICS 3, PEJAKOVICS 1, Szamardzsics. Cs: Zsmukics 1, Sztankovics, Arszovics, Radojevics, Petrovics, Szilj. Edző: Nenad Manojlovics
FTC: Pelle - Bánhidy, Katonás 1, Binder 1, Takács II A., LÉTAY 2, Nitsovits. Cs: Süveges, Tóth F., Szeles. Edző: Bíró Attila
Gól - emberelőnyből: 8/3, ill. 8/3
Mariupol (ukrán)-Yüzme Istanbul (török) 8-7, Posillipo (olasz)-Polar Bears (holland) 16-4. Az állás: 1. Posillipo 8 pont (54-16), 2. Nis 8 (31-16), 3. FTC 4 (33-26), 4. Polar Bears 2 (22-38), 5. Mariupol 2 (16-35), 6. Istanbul 0 (19-44)

A mérkőzés első felében adódó lehetőségeit nem tudta kihasználni a Ferencváros, többször is a kapufával ismerkedtek a zöld-fehérek labdái. Létay egyenlített a negyedik negyed elején, aztán nemsokára kipontozódott. Történt, hogy Nitsovits egy lefordulás során többméteres előnnyel úszott a Nis kapuja felé, ám a bírók visszafújták a támadást Létay szabálytalansága (egyúttal harmadik hibája) miatt. A hazaiak kaptak még két fórt ebben a felvonásban, ezeket sikerült kivédekezni, a hoszszabbítás második három percében viszont Nikolics átlövésével szemben nem volt ellenszer. Ez azt jelenti, hogy a csoportból a Posillipo és a Nis jutott tovább, a Fradi pedig a LEN-kupában folytathatja. "Kár érte, nagy esélyt szalasztottunk el" - kommentált Bíró Attila.