Dunaújvárosi Főiskola-Elco - Vuliagmeni (görög) 11-8
Dunaújváros, 150 néző. V: Székely B., Fekete
DUNAÚJVÁROS: Tórh II A. - BRÁVIK F. 3, Primász, Bujka B. 2, ZANTLEITNER 2, Benkő N., BENKÔ T. 3. Cs: Szűcs 1, Bódi, Poszkoli. Edző: Mihók Attila
VULIAGMENI: Milonaki - Rumpeszi 2, Oikonomopolu, LARA, MELIDONI 2, Kuteli, Simmons 2. Cs: Diamadi, Pecali 2, Asszimaki, Kancu. Edző: Tasszosz Papanasztasziu
Gól - emberelőnyből: 7/3, ill. 6/3
Négyméteresből: -, ill 1/1
Kiállítva (cserével végleg): Lara (26. p.)
Hollandia-Németország 8-5 (2-3, 4-0, 1-0, 1-2)

A Dunaújváros végig vezetve, meggyőző játékkal késztette megadásra az öt olimpiai ezüstérmest (Rumpeszi, Oikonomopolu, Milonaki, Melidoni, Lara) soraiban tudó Vuliagmenit. Csak a negyedik negyedben kellett izgulni, amikor Simmons négyméteresből és Melidoni távoli bombával 8-7-re hozta fel együttesét. Az ellenfél felkapaszkodása jótékonyan hatott a hazaiakra, különösen Brávikra, aki egy percen belül (előnyben pattintva majd egy kontra végén) két gólt szerzett, Szűcs lécről lapattanó labdájával pedig máris 11-7-re alakult az állás. Pecali fórból még szépített, de ez legfeljebb alamizsnának volt elegendő.

Dunaújvárosi Főiskola-ELCO - Hollandia 9-9
(4-2, 2-1, 2-4, 1-2)
Dunaújváros, 500 néző. V: Székely B., Fekete
DUNAÚJVÁROS: Tóth II A. - Brávik F., PRIMÁSZ 3, Bujka 2, Zantleitner, Benkő N. 2, Benkő T. 1. Cs: Szűcs 1, Bódi. Edző: Mihók Attila
HOLLANDIA: De Nooy - Oostendorp, KLEIN 4, Van der Sloot 1, Guichelaar 2, Slaghuis, Smit. Cs: Van Belkum, Weerd, Hakhverdian, Van der Ham, Cadout 2. Szövetségi kapitány: Peter Paul
Gól - emberelőnyből: 4/1, ill. 1/0
Négyméteresből: -, ill. 1/0
Vuliagmeni (görög)-Kinef Kirisi (orosz) 8-6 (1-1, 4-2, 2-1, 1-2). Az állás: 1. Dunaújváros 5 pont (31-23, 3 mérk.), 2. Kirisi 4 (22-17, 3), 3. Vuliagmeni 4 (20-20, 3), 4. Hollandia 3 (23-23, 4), 5. Németország 0 (17-30, 3)

A hollandok 9-7-es újvárosi előnyt egyenlítettek ki a negyedik negyedben, utolsó góljukat 22 másodperccel a vége előtt szerezték.