Madaras: pazar produkció

Sz. G.Sz. G.
2005.01.24. 23:04
Két, iszonyúan nehéz mérkőzés jutott a Pro Reccónak az elmúlt hétre, és jeles produkcióval zárt. Szerdán még az Euroligában kellett 3-7-ről fordítania a Herceg Novi ellen, a hét végi olasz bajnokin pedig az addig százszázalékos Posillipót fogadta. Nos, a 12-11-es győzelemmel megközelítették a nápolyiakat Madaras Norberték, ráadásul a magyar szélső magasan kiemelkedett a mezőnyből négy góljával. Ô egyenlített egy másodperccel az első negyed vége előtt (3-3), a következő felvonásban az ő mozdulataival alakult 4-3-ra, majd 5-4-re az állás, a negyedik felvonásban pedig 10-9-re vezetett a Recco Madaras akciógóljával. Alessandro Calcaterra fórból volt eredményes, és a kétgólos előnnyel jól gazdálkodtak a hazaiak - egy megmaradt belőle.A másik rangadón a Savona nyert a Brescia otthonában, így Zoran Mustur együttese immár öt ponttal szakadt le a negyedik helyen álló Cremonától. ---- M ---- O