Minden idők legmeghatározóbb cseréjét követően – amelyben Anthony Davis Luka Donciccal cserélt klubot – először találkozott egymással a két csapat, és igen kiélezett meccsen a Los Angeles Lakers győzött.
Davis nem lépett pályára, míg Doncic 19 pontos tripla duplával (15 lepattanó, 12 gólpassz) segítette csapatát győzelemre. Az LA-ben LeBron James is kiválóan játszott, 27 pontig és 12 lepattanóig jutott, míg a dallasiaknál Kyrie Irving 35 pontja kevésnek bizonyult.
Rendkívüli meccset játszott egymással a Phoenix Suns és a Memphis Grizzlies is, amely hosszabbításba torkollt és a két csapat egy híján 300 pontig jutott.
A meccset a Memphis nyerte meg Ja Morant vezérletével, aki 29 pontja mellett nyolc asszisztot is kiosztott. A túloldalon Devin Bookernek (24 pont, 5 lepattanó, 11 gólpassz) és Kevin Durantnek (26–8–7) is jó meccse volt, de ez nem volt elég ahhoz, hogy megnyerjék a maratoni összecsapást.
NBA,
ALAPSZAKASZ
Los Angeles Lakers–Dallas Mavericks 107–99
Memphis Grizzlies–Phoenix Suns 151–148
Toronto Raptors–Boston Celtics 101–111
Orlando Magic–Cleveland Cavaliers 82–122
New Orleans Pelicans–San Antonio Spurs 109–103
Houston Rockets–Milwaukee Bucks 100–97
Golden State Warriors–Charlotte Hornets 128–92