Arsenal: a belga gólkirályról tárgyal a klub – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.05.25. 14:11
null
Henry Onyekuru fiatal kora ellenére rendkívül gólerős (Fotó: AFP)
A Sky Sports információi szerint az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Arsenal tárgyalásokat folytat a belga KAS Eupen csapatával Henry Onyekuru szerződtetésével kapcsolatban.

 

A 19 esztendős nigériai támadó a belga bajnokság alapszakaszát 12, míg a rájátszást, az Európa-liga szereplésért zajló meccseket 10 találattal zárta, és – holtversenyben – elhódította a gólkirályi címet. Onyekuru teljesítményére több Premier League-ben szereplő klub is felfigyelt, többek között az Everton, a West Bromwich Albion és a Southampton is szívesen látná a soraiban a játékost, aki azonban Arsenal-szurkolóként inkább a londoniakat választaná.

Onyekuru vágya most teljesülhet, a Sky Sports úgy tudja, az „ágyúsok” megkezdték a tárgyalásokat az Eupennel. A támadónak 6.8 millió fontos kivásárlási ár szerepel a szerződésében, ennek kifizetése pedig bizonyára nem okoz gondot Arsene Wengeréknek.

Legfrissebb hírek

Csak ikszelt az Arsenal, de a Liverpool még így sem bajnok

Angol labdarúgás
10 órája

Rashford nem hiszi, hogy visszatér az MU-hoz, BL-csapatban játszana

Angol labdarúgás
17 órája

Mindenki játszani akar az Arsenalban, és nem csak azért, hogy a Liverpool ma még ne legyen bajnok

Labdarúgás
21 órája

Legyőzte az Aston Villát, nagy lépést tett a BL-indulás felé a Manchester City

Angol labdarúgás
2025.04.22. 23:02

Ange Postecoglou: Nem hiszem, hogy a motivációval van probléma

Angol labdarúgás
2025.04.22. 10:39

Visszatért a Forest a győztes útra, a Tottenham bánta

Angol labdarúgás
2025.04.21. 23:22

Szoboszlai Dominik: Még egy utolsó lépésre van szükségünk

Angol labdarúgás
2025.04.21. 10:50

A Liverpool egy góllal legyőzte az immár biztos kieső Leicester Cityt

Angol labdarúgás
2025.04.20. 19:25
Ezek is érdekelhetik