Ifi BL: „Remélem, nem szédíti meg a bírót a Celtic múltja”

Vágólapra másolva!
2015.11.24. 14:13
Elutazott Skóciába a Puskás Akadémia U19-es csapata, amely szerdán 20 órától az ifi BL 2. körének visszavágóját játssza Glasgow-ban a Celtickel.

A Puskás Akadémia az első mérkőzésen Felcsúton 1–0-ra legyőzte a skót bajnokot.

„Bízom benne, hogy a hétvégi mérkőzésünkön szerzett kisebb sérülések miatt nem kell változtatnom a csapat összeállításán, és döntően azok a játékosok szerepelnek, akik itthon hozták a szép eredményt. Ha a fiúk idegenben is olyan bátran lépnek pályára mint itt, a Pancho Arénában, akkor, úgy gondolom, nem lehet probléma. Az is nagy súllyal esik latba, hogy a játékvezetés milyen lesz, remélem, a hazai együttes hírneve nem fogja befolyásolni a bíró döntéseit, és pártatlan marad” – idézte Komjáti András vezetőedzőt a Puskás Akadémia honlapja.

A párharc továbbjutója a BL-csoportkör egyik második helyezettjével játszik a legjobb 16 közé jutásért (a csoportelsők biztosan nyolcaddöntősök).

Legfrissebb hírek

Döcög a szekér – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
22 órája

Márton Gábor: Megint elmaradt egy tizenegyes, ám ehhez már hozzászoktunk…

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:38

Két finn gólpassz, két finn gól – Nagy Zsolték nélkül is magabiztosan nyert a Puskás Akadémia Nyíregyházán

Labdarúgó NB I
2025.03.29. 21:16

Beke Péter: Megverhetjük a listavezető Puskás Akadémiát!

Labdarúgó NB I
2025.03.29. 12:53

Ennyi fordulón át még sosem vezette az NB I-et a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
2025.03.28. 13:55

Kasper Schmeichel vállsérülése miatt aggódnak a Celticnél – még nem tudni, mennyit kell kihagynia

Minden más foci
2025.03.24. 14:11

Női NB I: idegenben nyert a Puskás Akadémia és a Soroksár

Labdarúgó NB I
2025.03.23. 19:43

Az U17-es után az U19-es válogatott sem jutott ki az Eb-re, bombagóllal verték meg a mieinket a dánok

Magyar válogatott
2025.03.22. 22:18
Ezek is érdekelhetik