El: Veretlenül akarjuk befejezni a csoportkört - Vossen

Vágólapra másolva!
2012.11.23. 10:34
A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a Genk 1–0-ra nyert a Videoton vendégeként, és ezzel továbbjutott a kvartettből. Jelle Vossen, a belga csapat támadója szerint jelentőségteljes este volt a csütörtöki a klub életében.

„Mindenki hihetetlenül boldog, ez az első alkalom, hogy továbbjutottunk Európában, szóval ez egy nagy este a csapat és a klub életében. Mindenki tudja, hogy a Videoton szilárd csapat, ezért fontos volt, hogy az első gólt mi szereztük, és aztán ellenőrzés alatt tarthattuk a meccset” – nyilatkozta a találkozó után Jelle Vossen.

„A Videoton ellen nehéz játszani, a fehérváriak veszélyesek, ezért nagyszerű, hogy meg tudtuk szerezni a három pontot, és boldogan mehetünk haza. Most itt az idő, hogy kiélvezzük a győzelmet. Mostanáig jó meccseink voltak, és a Basel ellen be kell fejeznünk a munkát. Legalább egy pontot szeretnénk szerezni, és veretlenül akarjuk befejezni a csoportkört, aztán ráérünk gondolkozni azon, hogy melyik csapat jöhet” – nyilatkozta a szélső. Jelle Vossen.

„A Videoton ellen nehéz játszani, a fehérváriak veszélyesek, ezért nagyszerű, hogy meg tudtuk szerezni a három pontot, és boldogan mehetünk haza. Most itt az idő, hogy kiélvezzük a győzelmet. Mostanáig jó meccseink voltak, és a Basel ellen be kell fejeznünk a munkát. Legalább egy pontot szeretnénk szerezni, és veretlenül akarjuk befejezni a csoportkört, aztán ráérünk gondolkozni azon, hogy melyik csapat jöhet” – nyilatkozta a szélső.

További reakciókat itt olvashat!

Legfrissebb hírek

Magyar szereplők Párizsban, Londonban és Stockholmban

Európa-liga
9 órája

Matics beszólt Onanának, miután az MU kapusa azt mondta, hogy csapata „sokkal jobb a Lyonnál”

Európa-liga
Tegnap, 16:36

Hétvégén lesz a döntő – elfogadták a Magyar Kupa versenykiírásának változásait

Labdarúgó NB I
2025.04.08. 10:31

Labdarúgás: csaknem 1400 fiatalperc az NB I 26. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.08. 09:00

Csoportban jobb – Bács Zoltán publicisztikája

Minden más foci
2025.04.06. 23:13

Népsport: csak majdnem lettek Puskások

Népsport
2025.04.05. 09:10

Labdarúgás: egy góllal nyertek a törökök az U19-es lányok ellen

Utánpótlássport
2025.04.02. 20:07

Labdarúgás: a 20 éves Tóth Rajmund mindent Győrnek köszönhet

Utánpótlássport
2025.04.02. 08:57
Ezek is érdekelhetik