Nem maradt el a „Mourinho-show” az MU ellen, reklamálás miatt kiállították a klasszis edzőt – videó

D. Á.D. Á.
2024.10.24. 23:38
Mourinho természetesen nem értette, mi rosszat tett (Fotó: Getty Images)
Mint ismert, a Manchester Unitedtől csak 1–1-es döntetlenre futotta a Fenerbahce otthonában a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának 3. fordulójában. A mérkőzés 58. percében José Mourinho hevesen reklamált, mert szerinte a csapatának tizenegyest kellett volna kapni Ugarte szerelése után – a bíró ezt követően piros lapot mutatott fel a portugál vezetőedzőnek.

Igencsak elemében volt José Mourinho egykori csapata ellen, néhány reakcióját azonnal felkapták az X-en (ex-Twitter). André Onana egyik bravúrjánál például nem hitt a szemének, kínjában csak nevetett és forgolódott.

A Fenerbahce egyenlítő góljánál – ahogyan azt korábban többször is tette – a labdaszedő sráccal ünnepelt együtt.

A „Mourinho-show” viszont csak akkor teljes, ha van benne reklamálás, így ez sem maradhatott el. A portugál mester azon húzta fel magát, hogy Ugarte belépőjénél nem ítélt tizenegyest Clément Turpin. A török csapat vezetőedzője addig hajtotta a magáét, míg a francia bíró végül elővette a piros lapot, és a lelátóra küldte az 58. percben – a véleményes szerelést ide kattintva nézhetik meg!

Mourinho kiállítása nem törte meg a hazaiakat, a találkozó 1–1-es döntetlennel ért véget.

EURÓPA-LIGA, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Fenerbahce (török)–Manchester United (angol) 1–1 (En-Nesziri 49., ill. Eriksen 15.)