Jégkorong: Ausztria szétlövésben 5-4-re győzte le a mieinket

2014.04.12. 18:35
A magyar férfi jégkorong-válogatott a Papp László Sportarénában az EIHC Hoki Gála keretében megrendezett felkészülési mérkőzésen 4–4-es rendes játékidő és hosszabbítás után szétlövéssel 5–4-es vereséget szenvedett Ausztriától.

MAGYARORSZÁG–AUSZTRIA 4–5 (1–1, 1–1, 2–2) – h. u., szétlövéssel
Gólszerző:
Sofron (11., 25., 42. – mindhárom emberelőnyből), Varga A. (50.), ill. Koch (5.), Ganahl (35. – emberelőnyből), Schumnig (50. – emberelőnyből), Lebler (55. – emberelőnyből), Hundertpfund (65. – győztes lövés)
Kiállítás: 14, ill. 12 percMAGYARORSZÁG–AUSZTRIA 4–5 (1–1, 1–1, 2–2) – h. u., szétlövéssel