Ferling válogatott formában (Fotó: Czagány Balázs)
Vasas-Dunaferr NK 26-36 (10-19)
Fáy u., 600 néző. V: Dudás, Serfőző
VASAS: SZEMENCSENKO - BÖDE 4, SIMON 2, Stiener, Ôri 5 (1), Koroknai 3, HOROVA 11 (5). Cs: Somogyi 1, Ábrahám, Reubl. Edző: Köstner Vilmos
DUNAFERR: Pálinger - Lovász, RADULOVICS 11 (3), FERLING 8, Bohus 2, Kindl 1, NAGY 5. Cs: Molnár (kapus), Pigniczki 3, Németh H. 1, Gáspár 1, Balogh, KULCSÁR 4, Vincze. Edző: Kiss Szilárd
Az eredmény alakulása. 12. p.: 5-5. 19. p.: 7-12. 24. p.: 10-13. 41. p.: 17-25. 57. p.: 23-35
Kiállítások: 8, ill. 12 perc
Hétméteresek: 8/6, ill. 3/3

Negyven percet késett a bajnokcsapat a fővárosi közlekedés különleges pénteki gondjai miatt. A csata elejét eladott labdák és dörgő kapufák jellemezték. Szemencsenko jól védett, Ôri két alkalommal is akkor lőtt gólt, amikor a bírók már jelezték a passzív játékot, majd hanyagul a kapufára ejtett egy büntetőt. Sérüléséből felépülve pályára lépett Németh Helga, aki góllal mutatkozott be. A szünet előtti hat percet 6-0-ra nyerték az újvárosiak és ez megnyugtatóvá tette előnyüket. A fordulás után remek gólpárbajt láthatott a közönség, amelyből Horova, Ferling és Kulcsár vette ki főleg a részét, míg Simon erőszakos játékával emelkedett ki.