(13–21, 21–21, 22–25, 25–19)

Dombóvár, 900 néző. V: Kékesi, Király
DOMBÓVÁR: SPIVEY (26/12), Mészáros R. (2), Halimics (25/12), Szmiljanics (3), CSAPLÁR-NAGY A. (15). Cs: Bódi (4/3), Balogh L. (–), Vavra A. (6). Edző: Dinnyés Attila
ATOMERÔMŰ: Mészáros Z. (11/3), DAVIS (13), SMITH (15/9), SITKU (28/6), Czigler (13). Cs: Jurgilas (–), Fodor G. (6). Edző: Fodor Péter
Az eredmény alakulása. 3. p.: 4–2. 8. p.: 10–14. 13. p.: 16–23. 17. p.: 29–31. 22. p.: 34–46. 26. p.: 48–52. 28. p.: 50–60. 32. p.: 56–69. 37. p.: 69–73. 38. p.: 69–82

Amolyan üldözőversenyt folytatott megyei riválisa ellen a Dombóvár. A markáns centerfölényére alapozó Atomerőmű a negyedik perctől kezdve kézben tartotta a meccset, és tehette, hiszen a házigazda nehéztüzérei közül ezúttal csak Spivey villogott úgy, ahogy szokott. Halimics ezzel szemben csak kínlódott (igaz, őrzésére gyakran két embert szántak a paksiak), első kosarát a 18. percben szerezte. A második félidőben is volt egy-két pillanat, amikor úgy tetszett, beérheti riválisát a házigazda, ám ekkor mindig jött egy Smith-, Davis- vagy Sitku-villanás, amely keresztülhúzta a Dinnyés-csapat számításait.

Mestermérleg
Dinnyés Attila:
– Méltó ellenfelei voltunk az ország egyik legjobb csapatának. Sajnos nagyon sok pontatlanság jellemezte a játékunkat, Sitku pedig fantasztikus volt, őt nem tudtuk tartani.
Fodor Péter: – Megérdemelten nyertünk. Az ellenfelünk keményen dolgozott, hogy ezt megnehezítse, időnként közelebb is került hozzánk, de úgy érzem, feltétlenül mi voltunk a jobbak.