Férfi kosár: Hangáék újra győztek, 11/11 a mérlegük

2014.03.09. 16:06
Tizenegyedik győzelmét aratta a spanyol élvonalbeli kosárlabda-bajnokságban az Euroliga középszakaszában is érdekelt Laboral Kutxa – Hanga Ádám együttese –, amely hazai környezetben a Joventut Badalonát múlta felül imponáló különbséggel (100–71).

A csereként beálló, s többek közt a 100. pontot is jegyző magyar légiós összesen bő 21 percet tölthetett játékban, ami alatt 9 pontot szerzett 5-ből 3-as mezőnyözéssel (2-ből 1 tripla), valamint 3-ból 2-es büntetőzéssel, továbbá volt 3 lepattanója, 1 gólpassza, 2 szerzett labdája, 1 blokkja, 4 kiharcolt faultja, de 2 eladott labdája is. Külön öröm, hogy 14-es VAL mutatója a harmadik legjobb volt a baszkoknál.

A Laboral Kutxa mérlege ezzel 11/11-re módosult. A Laboral legközelebb csütörtökön 21.00 órától fogadja az Olimpia Milanót az Euroligában, majd jövő vasárnap 12.15-től az Estudiantes vendége lesz a spanyol bajnokságban.