Férfi kosár: Hangáékat nem söpörte ki a Barcelona

2016.06.08. 23:15
A Hanga Ádámot is soraiban tudó Laboral Kutxa (4.) hazai környezetben, túlórás mérkőzésen nyert hat ponttal (89–83) a Barcelona Lassa (1.) ellen a spanyol élvonalbeli kosárlabda-bajnokság elődöntőjének harmadik felvonásán, így 2–1-re szépített az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban.
A magyar légiós a rendelkezésére álló 29 perc alatt két pontja mellett – hét mezőnykísérlete közül egyik sem volt sikeres – öt lepattanót szerzett, volt két gólpassza és két eladott labdája. Folytatás pénteken, ismét a Laboral Kutxa otthonában.A másik ágon a Real Madrid (2.) összesítésben 2–1-re vezet a Valencia (3.) ellen. A két madridi mérkőzését megnyerte a címvédő, ám az első valenciai összecsapást szintén hosszabbításban elbukta. A negyedik mérkőzést ugyancsak Valenciában rendezik, méghozzá csütörtökön este.