NB I: Rendet kell tennem a fejekben - Mészáros Ferenc

2011.09.10. 17:25
Háromgólos vereséget szenvedett a Pécsi MFC labdarúgócsapata a Megyeri úton (4–1), a házigazda Újpest első győzelmét aratta a bajnokságban. Az erőviszonyokról mindent elmond, hogy az újonc vendégek szakvezetője, Mészáros Ferenc bosszúsan és csalódottan nyilatkozott csapata szezonbeli második bajnoki vereségét követően.

„Több játékosom is mélyen tudása alatt játszott – nyilatkozta Mészáros Ferenc a mérkőzést közvetítő Sport Tv-ben. – Miközben egy-két ember gyenge teljesítményét sem bírja el a csapat, nemhogy egyszerre ötöt-hatot. A szünetben vagy öt helyen kellett volna cserélnem, ami lehetetlen, de így is próbáltam változtatni, átalakítottam a csapat szerkezetét is. Eközben szerencsénk sem volt, kettő egyes állás után könnyen lehetett volna kettő kettő, mert a helyzeteink megvoltak az egyenlítéshez, erre lett három egy, majd négy egy. Sok tanulsága van számomra ennek a találkozónak, mindenek előtt rendet kell tennem a fejekben. Remélem, ez csak egyszeri kisiklás volt a részünkről.”Mészáros Ferenc a mérkőzést közvetítő Sport Tv-ben. – Miközben egy-két ember gyenge teljesítményét sem bírja el a csapat, nemhogy egyszerre ötöt-hatot. A szünetben vagy öt helyen kellett volna cserélnem, ami lehetetlen, de így is próbáltam változtatni, átalakítottam a csapat szerkezetét is. Eközben szerencsénk sem volt, kettő egyes állás után könnyen lehetett volna kettő kettő, mert a helyzeteink megvoltak az egyenlítéshez, erre lett három egy, majd négy egy. Sok tanulsága van számomra ennek a találkozónak, mindenek előtt rendet kell tennem a fejekben. Remélem, ez csak egyszeri kisiklás volt a részünkről.”