Videoton: Nikolics Barcelonában is járt a nagy célok előtt

Vágólapra másolva!
2012.12.31. 11:36
Nikolics Nemanja, a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton csatára Barcelonában is eltöltött egy hetet, hogy teljesen feltöltődjön. A 25 éves futballista nem titkolja nagy céljait, legközelebb is szeretne gólokat szerezni a nemzetközi porondon.

„Most azonban a családé és a pihenésé a főszerep. Decemberben egy hetet Barcelonában töltöttem a családommal, ezt követően Magyarországon is ünnepeltünk, a szerb karácsony idejére pedig Szerbiába utazunk. Az év utolsó napjai mindig különlegesek számomra, hiszen szilveszterkor ünneplem a születésnapomat, de amióta a kislányom megszületett, már nem a bulizásról szól mindez számomra, hanem arról, hogy a családommal ünnepelhetek, és ez mindennél többet ér" – nyilatkozta a 25. születésnapját december 31-én ünneplő Nikolics Nemanja a vidi.hu-nak.Nikolics Nemanja a vidi.hu-nak.

„Tavasszal több nagy feladatunk is lesz. Amíg matematikai esélyünk van a bajnoki cím megszerzésére, addig küzdeni fogunk, de mellette a Magyar Kupát és a Ligakupát is meg akarjuk nyerni. Egyáltalán nem lesz egyszerű feladatunk, hiszen nagyon kiegyenlített az NB I mezőnye, és elég sok pont választ el bennünket a listavezetőtől, ráadásul tavasszal a rangadóinkat idegenben fogjuk játszani, egyszóval nemes feladat előtt állunk" – tett hozzá a gólerős támadó.

„Ahhoz, hogy tovább fejlődjünk, újabb célt kell kitűznünk magunk elé, és dolgoznunk kell azért, hogy azt a célt is megvalósítsuk. Nem egyszeri résztvevői szeretnénk lenni a nemzetközi futballnak, hanem rendszeresen pályára akarunk lépni akár az Európa Ligában, akár a Bajnokok Ligájában. Úgy érzem, mi játékosok, a szurkolók és Székesfehérvár is megérdemli azt, hogy minden évben ide jöjjenek a legjobb külföldi csapatok" – nézett a jövőbe az ősszel minden sorozatot beleszámítva 16 gólt szerző Nikolics.

Legfrissebb hírek

Petry Zsolt: Több Szoboszlaink is lehet, nem csak egy

Minden más foci
14 órája

Harmadszor sem tudta legyőzni a bajnokságban a Paks a Zalaegerszeget

Labdarúgó NB I
2025.03.29. 18:51

Folytatódott a remek győri tavasz, az ETO legyőzte az MTK-t hazai pályán

Labdarúgó NB I
2025.03.29. 16:26

A góljával győzte le a Vidi a kedvenc csapatát – Wittmann Géza-interjú

Képes Sport
2025.03.23. 10:35

Elek Ákos szerint nem kell kishitűen hozzáállni a törökök elleni meccsekhez

Magyar válogatott
2025.03.18. 09:54

Az MTK a második félidőben lőtt gólokkal múlta felül a Nyíregyházát

Labdarúgó NB I
2025.03.16. 19:10

Tóth Barna négy gólt lőtt, a Paks kiütötte a széteső Újpestet

Labdarúgó NB I
2025.03.14. 22:20

Íme, a lista, amelyen Ronaldo az első, Nikolics pedig a 17. helyen áll

Minden más foci
2025.03.14. 12:52
Ezek is érdekelhetik