Paks: újra akcióba léptek a futballistafeleségek

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.12.16. 19:25
Alig néhány nappal az után, hogy a paksi futballistafeleségek átadták több mázsányi tartós élelmiszer adományukat a Mikulás Gyárnak, egy másik jótékonysági akciójuk is fontos ponthoz érkezett. A hölgyek felvették a kapcsolatot a Kupakgyűjtés Máté Gyógyulásáért mozgalom vezetőivel és a beteg pécsi kisfiú édesanyjával, s az őszi szezon végeztével hatalmas rakománnyal, megszámlálhatatlan műanyag kupakkal állítottak be Mátéék pécsi lakásába.

A csomagot a jótékonysági kezdeményezés fő szervezője, Kiss Alexandra vitte Paksról a mecseki megyeszékhelyre. Természetesen vele volt párja, a paksi zöld-fehérek pályaedzője, a korábbi kiváló labdarúgó Tököli Attila, valamint a szállításban segítő Gróf Edvin, a csapat szertárosa és Keszü László is.

„Mindenkinek köszönjük, aki velünk tartott eddig. Valóban elvittük Máténak a rengeteg kupakot, amit sokan segítettek gyűjteni. Nem tagadom, megható volt ott lenni, könnyeket csal a szemembe Máté mosolya. Nagyon köszönjük, de kérünk mindenkit, hogy továbbra is gyűjtsön, segítsen Máténak" – mondta könnyeivel küszködve Kiss Alexandra.

A kupakokért a család pénzt kap, amely a kisfiú életmentő műtétjének költségeit szolgálja. A gyűjtés folytatódik Pakson tavasszal is, valamennyi hazai mérkőzésen.

A főszervező és Máté
A főszervező és Máté
Tököli Attila és Máté
Tököli Attila és Máté
A kupakok, amelyek reményt adnak
A kupakok, amelyek reményt adnak

 

 

Legfrissebb hírek

Vécsei Bálint: Ez az idény hozhatja vissza a formámat

Labdarúgó NB I
2025.02.19. 10:00

Továbbra is kevés a gól Újpesten, míg Pakson sok a csatár és sok a gól

Labdarúgó NB I
2025.01.30. 11:32

Pakson a védekezést, Újpesten a támadójátékot kell még rendbe tenni

Labdarúgó NB I
2024.12.30. 08:42

Nestor El Maestro, a Debrecen új edzője: A hibára jön az újabb hiba

Labdarúgó NB I
2024.11.25. 11:35

Három magyar csapat is a főtábla kapujában!

Európa-liga
2024.08.22. 09:02

Előbb a Paks, aztán a Diósgyőr állt fel hátrányból – pontosztozkodás Miskolcon

Labdarúgó NB I
2024.07.28. 18:35

Haraszti Zsolt: A kupameccs miatt őrültekháza van Pakson

Európa-liga
2024.07.08. 13:35

Vécsei Bálint paksiként is válogatott kerettag lenne

Labdarúgó NB I
2024.04.10. 10:25
Ezek is érdekelhetik