Női NB I: a Puskás Akadémia majdnem megverte az ETO-t

M. D.M. D.
2022.03.20. 15:26
Oláh Adrienn (zöldben) a hosszabbításban mentett pontot az ETO-nak (Fotó: Csapó Balázs/Kisalföld – archív)
Az ETO FC Győr 2–2-es döntetlent játszott idegenben a Puskás Akadémiával a női labdarúgó NB I 13. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

A bajnoki döntőért harcoló győriek esélyesként léptek pályára Felcsúton, mégsem lehetnek elégedetlenek az egy ponttal. A hazaiak 2–0-ra is vezettek már, ám az ETO-nak az utolsó harminc percben sikerült döntetlenre mentenie a meccset – az egyenlítő gólt a 95. percben Oláh Adrienn lőtte tizenegyesből.

A következő fordulóban a Győr az MTK-val vív rangadót.

NŐI NB I
13. FORDULÓ

Puskás Akadémia–ETO FC Győr 2–2 (Krascsenics P. 29., Nagy Lili 50., ill. Németh L. 64., Oláh A. 95. – 11-esből)

Szombati eredmények
MTK–Diósgyőri VTK 5–1 (Vachter 31., 33., Milunovics 56., 90., Taylor 90+3., ill. Boros 62.)
Ferencvárosi TC–Astra HFC 6–0 (Csigi 6., 24. – az elsőt 11-esből, Vágó F. 77., 90., Ivanusa 83., 85.)
Soroksár–Haladás Viktória 1–1 (Antalicz 39., ill. Vladulescu 17.)

1. Ferencváros 13 10 1 2 42–13 +29 31
2. MTK 13 8 2 3 30–18 +12 26