NB I: gólt nem, de három súlyos sérülést hozott a Kisvárda–FTC

D. S. B.D. S. B.
Vágólapra másolva!
2023.02.14. 16:02
null
Czérna Erikre hetekig nem számíthat a Kisvárda (Fotó: Török Attila)
Mint arról már beszámoltunk, a hétvégi Kisvárda–Ferencváros NB I-es bajnoki első félidejében megsérült a vendég zöld-fehérek bosnyák középpályása, Muhamed Besic, akinek a fradi.hu közlése szerint elszakadt a keresztszalagja, ezért több hónapra kidőlt. A Kisvárda a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a klub két játékosa is súlyos sérülést szenvedett a találkozón.

 

A szünetben a Kisvárda combizomhúzódás gyanújával cserélte le Czérna Eriket, az azóta elvégzett vizsgálatok pedig megállapították, a 19 éves labdarúgónak beszakadt a combizma, ezért hetekig nem léphet pályára.

Czérna „olcsóbban” megúszta, mint csapattársa, Aleksandar Jovicic. A belső védő a mérkőzés hajrájában szenvedett vállsérülést, és bár végigjátszotta a találkozót, a későbbi vizsgálatok alapján kiderült, elszakadt a szalag a vállában, ezért több hónapos kihagyás vár rá. Reálisan a bajnokság hajrájában lesz újra bevethető.

A MÉRKŐZÉSRŐL IDE KATTINTVA OLVASHAT BŐVEBBEN!

LABDARÚGÓ NB I
19. FORDULÓ
Kisvárda–Ferencváros 0–0
Kisvárda
, Várkerti Stadion, 3150 néző. Vezette: Farkas Á.

Legfrissebb hírek

A cseréikben mindig bízhatnak a zöld-fehérek

Labdarúgó NB I
1 órája

Tímár Krisztián: A Fehérvárral az NB I-ben akarunk maradni, de szívből szurkolok a Nyíregyházának is, hogy ne essen ki

Labdarúgó NB I
2 órája

Böde hiába talált be az 500. NB I-es meccsén, a Puskás Akadémia az utolsó pillanatokban döntetlenre mentett

Labdarúgó NB I
16 órája

Egyszer sem kapott még ki 2025-ben a Paks – megint a Puskás Akadémia veri meg?

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:15

Valahol otthon lenni – Ballai Attila publicisztikája

Labdarúgó NB I
Tegnap, 0:20

Pécsi Ármin: A legjobb játékunkra lesz szükség a Paks ellen

Labdarúgó NB I
2025.04.17. 06:41

Az idő ára – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
2025.04.16. 23:24

Pető Tamást menesztette a Fehérvár, Tímár az új edző – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.04.15. 17:45
Ezek is érdekelhetik