Sorsoltak: a Ferencváros NB III-as csapathoz utazik a Magyar Kupa következő fordulójában, az Újpest a BVSC-vel játszik

2024.09.16. 18:46
A Magyar Kupa (Fotó: Szabó Miklós)
Hétfő este az M4 Sport stúdiójában, ifjabb Bene Ferenc közreműködésével elkészítették a labdarúgó Magyar Kupa 32-es táblájának, azaz 4. fordulójának párosítását. A Ferencváros a Tiszafüred vendége lesz, az Újpest a BVSC-hez, a Debrecen Mezőkövesdre utazik (a 3. fordulóval ellentétben itt már nem volt kiemelés). A 4. forduló hivatalos játéknapja október 30., szerda; a továbbjutás egy mérkőzésen dől el.

Bár kiemelés nem volt, az NB I-es csapatok egy párosítást leszámítva elkerülték egymást: a Kazincbarcikát hétfő este legyőző DVTK a következő körben a Fehérvárral játszik.