Végh Gábor: Rúsz Márton az első perctől kezdve tudatosította, ezen a mérkőzésen a ZTE nem nyerhet

Munkatársunktól Munkatársunktól
2024.09.01. 14:51
Végh Gábor erős kritikát fogalmazott meg a szombati játékvezetéssel kapcsolatban (Fotó: Koncz Márton)
Mint megírtuk, szombaton, a labdarúgó NB I 6. fordulójában a Debrecen már eddigi szakvezetője nélkül, de a kispadján egyelőre még megbízott edzővel, Dombi Tiborral fogadta a Zalaegerszeget. Az első percek hazai gyengélkedése vendéggólt hozott, de a DVSC rendezte a sorait, és második félidei eredményes játékával megnyerte a találkozót. A mérkőzést követően a ZTE tulajdonosa, Végh Gábor markáns véleményt fogalmazott meg a Nemzeti Sportnak a játékvezetéssel kapcsolatban.

Végh Gábor úgy fogalmazott: „Régóta dolgozom a magyar futballban, érdeklődéssel nézem fiatal játékvezetőinket. Megdöbbentett a bajnokin Rúsz Márton ténykedése, aki az első perctől kezdve tudatosította, ezen a mérkőzésen a ZTE nem nyerhet.”

NB I
6. FORDULÓ
Debreceni VSC–ZTE FC 3–1 (Dzsudzsák 54. – 11-esből, Ferenczi 65., Domingues 90+6., ill. Dénes 5.)