Kinevezte új vezetőedzőjét a Puskás Akadémia – hivatalos

P. K.P. K.
2026.06.03. 07:49
null
Babó Levente (középen) lett a Puskás Akadémia új vezetőedzője (Fotó: puskasakademia.hu)
A Puskás Akadémia bejelentette, hogy Babó Levente lesz a NB I-es csapat új vezetőedzője.

 

Babó Levente lesz első csapatunk új vezetőedzője A 45 esztendős szakember 1+1 éves szerződést írt alá” – jelentette be a Puskás Akadémia a honlapján a napokban, hét év után távozott előző vezetőedző, Hornyák Zsolt utódját.

Babó Levente 2022-től korosztályos válogatott edzőként dolgozott az MLSZ-nél: az U18-as, az U19-es és az U20-as nemzeti együttest is vezette. 2024-ben került a Puskás Akadémiára, ahol az U19-es alakulatunkat irányította, illetve a 2025–2026-os évadban a Puskás II vezetőedzőjeként dolgozott. Első idényében az UEFA Ifjúsági Liga legjobb 32 csapata közé menetelt az U19-esekkel, amelyet sikerült megismételnie az elmúlt évadban is, míg a fiatal tehetségekre épülő második csapatunkkal az NB III Északnyugati csoportjában a negyedik helyen végzett – mutatja be az új vezetőedzőt a puskasakademia.hu.

Babó Levente 2027-ig kötelezte el magát, a megállapodás egyéves hosszabbítási opciót is magában foglal.

 

 

Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2 órája

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
7 órája

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel

Labdarúgó NB I
7 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
8 órája

Kilenc NB I-es csapat készül külföldi edzőtáborban – íme, a nyári felkészülési program klubonként

Labdarúgó NB I
10 órája

Nyíregyháza: többen is hiányoznak az edzőtáborba utazó keretből

Labdarúgó NB I
10 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 18:51
Ezek is érdekelhetik