Légiósok: Gyurcsó büntetőt hibázott, Langék ismét nyertek – videó

R. D. P.R. D. P.
Vágólapra másolva!
2023.01.08. 10:19
Tizenegyest rontott Gyurcsó Ádám a ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában, így a magyar válogatott szélső csapata, a Larnaca csak egy ponttal gazdagodott szombaton. A Lang Ádámmal felálló Omonia Nicosia kétgólos sikert aratott.

A Larnaca a 21. percben végezhetett el tizenegyest az Anorthoszisz ellen, Gyurcsó Ádám állt oda a labda mögé 0–0-s állásnál. A jobb alsóba tartó lövést védte a kapus, gól pedig a folytatásban sem született. Gyurcsó Ádám állt oda a labda mögé 0–0-s állásnál. A jobb alsóba tartó lövést védte a kapus, gól pedig a folytatásban sem született.

Csapatkapitányként lépett pályára a Doxa ellen Lang Ádám, akinek csapata, az Omonia Nicosia magabiztos sikert aratott hazai pályán (2–0).

Gyurcsóék továbbra is vezetik a ciprusi bajnokságot, míg az egymás után háromszor nyerő Omonia az 5. helyen áll a tabellán.

Gyurcsó kihagyott büntetője:

Legfrissebb hírek

Heti légiósprogram: Union Berlin–Wolfsburg a Bundesligában

Légiósok
14 órája

Légióskörkép: szép magyar gólok Amerikában, Tanyi-tripla Szlovéniában

Légiósok
15 órája

Nikitscher nem játszott, kikapott a Real Sociedadtól is a Valladolid, Barcelonában ikszelt az Atlético

Spanyol labdarúgás
2025.03.29. 18:10

Válogatott játékosát adhatja Kerkez Milosért a Liverpool a Bournemouthnak – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.03.29. 15:08

Tanyi Barnabás három góljával ugrott élre az Aluminij a szlovén másodosztályban

Légiósok
2025.03.28. 19:13

Az ügynököm és az apám dolga, hogy ezt a részét intézzék – Kerkez az átigazolásról

Légiósok
2025.03.28. 15:21

A válogatottból hiányzó Styles újra edzésbe állt

Légiósok
2025.03.28. 13:45

Kovács Dániel: Két ujjpercemet kifúrták, drótot vezettek bele

Légiósok
2025.03.28. 10:41
Ezek is érdekelhetik