Tököli Attila és Lipcsei Péter is készülhet a Milan ellen

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
Vágólapra másolva!
2009.04.07. 19:37
Címkék
Az április 22-i Magyar ligaválogatott–AC Milan gálamérkőzésre szóló belépők árusítása nagy rohammal kezdődött, az internetes jegyeladórendszer nem is bírta a terhelést. Eközben Mészöly Géza, a magyar csapat szakvezetője megnevezte azt a 32 játékost, akikből kijelöli majd a pályára lépőket. Számos korábbi magyar válogatottra számít, többek között az NB II Keleti csoportját vezető Ferencváros két ászára Dragóner Attilára és a súlyos sérüléséből nemrég felgyógyuló Lipcsei Péterre is.
Tököli (balra) és Lipcsei is ott lehet az olaszok ellen
Tököli (balra) és Lipcsei is ott lehet az olaszok ellen
Fotó: Németh Ferenc (archív)
Tököli (balra) és Lipcsei is ott lehet az olaszok ellen
Tököli (balra) és Lipcsei is ott lehet az olaszok ellen
Tököli (balra) és Lipcsei is ott lehet az olaszok ellen
Fotó: Németh Ferenc (archív)
Tököli (balra) és Lipcsei is ott lehet az olaszok ellen

Már az első napon elkelt a belépők csaknem egynegyede az április 22-i Magyar ligaválogatott–AC Milan labdarúgó-mérkőzésre.

A szervezők tájékoztatása szerint az interneten kedd reggel elkezdődő jegyértékesítés során rövid időre a szerverek túlterheltsége miatt képtelenek voltak fogadni a bejelentkezéseket, ám sikerült kijavítani a hibát.

Az MTI-hez eljuttatott közlemény szerint szabályozni kellett, hogy egy személy hány tikettet vásárolhat, ugyanis tízesével vitték őket a szurkolók.

A ligaválogatott szakvezetője, Mészöly Géza közzétette azt a harminckét nevet tartalmazó listát, amelyből kikerülnek a Puskás Ferenc Stadionban pályára lépő magyar játékosok.

Az MTK, a Győr, a Budapest Honvéd és a Siófok csapatából a Magyar Kupa elődöntőjének visszavágói miatt senki sem került a keretbe.

A MAGYAR LIGAVÁLOGATOTT

BŐ KERET
Kapusok: Köteles László (Diósgyőr), Németh Gábor (Vasas), Balajcza Szabolcs (Újpest)
Védők: Horváth Gábor, Lázár Pál (mindkettő Fehérvár), Laczkó Zsolt (Vasas), Korcsmár Zsolt (Újpest), Kiss Zoltán, Bernáth Csaba, Komlósi Ádám, Mészáros Norbert, Leandro (DVSC), Dragóner Attila (Ferencváros), Horváth Levente (Paks)
Középpályások: Bori Gábor, Tisza Tibor (Újpest), Csordás Csaba, Némedi Norbert (mindkettő Kecskemét), Horváth András, Hajdú Norbert (mindkettő ZTE), Demjén Gábor (DVSC), Farkas Balázs (FC Fehérvár), Lipcsei Péter (Ferencváros), Molnár Balázs (Haladás)
Csatárok: Rajczi Péter, Kabát Péter (mindkettő Újpest FC), Oláh Lóránt, Rudolf Gergely (mindkettő DVSC), Waltner Róbert (ZTE), Tököli Attila (Paks), Kenesei Krisztián, Sipos Norbert (mindkettő Haladás)
Legfrissebb hírek

Ferencváros: Nagyon tetszett, amit Debrecenben láttam – Keane

Labdarúgó NB I
7 perce

Akkora előnyben van a McLaren, hogy akár már most leállíthatja a fejlesztést – Russell

F1
34 perce

„A pálya minden egyes centiméterét lefedte” – a szurkolók elmondták, miért választották Szoboszlait a legjobbnak

Angol labdarúgás
49 perce

Sergio Ramos az 1000. meccsét játszotta

Minden más foci
1 órája

Szoboszlai Dominikot választották február legjobbjának a Liverpool szurkolói

Angol labdarúgás
1 órája

Ígéretes irányban a fenntarthatóság felé – Football Benchmark-elemzés a PSG-ről és az Interről

Képes Sport
1 órája

Rövid pályás gyorskorcsolya: hatodik a női váltó a pekingi vb-n

Téli sportok
1 órája

NS-infó: Spanyolországba szerződik a Vasastól távozott fiatal

Légiósok
2 órája
Ezek is érdekelhetik